Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Žiaci U15, U13: 22. kolo 2017/2018

ilustračný obrázok

Žiaci U15 :
22. kolo (7. 4. 2018) : Spartak Myjava - Považská Bystrica 3:0 (2:0)

Žiaci U13 :
22. kolo (7. 4. 2018) : Spartak Myjava - Považská Bystrica 4:2 (2:0)

 

ŽIACI U15 :

Spartak Myjava - MFK Považská Bystrica 3:0 (2:0)

Zostava Myjavy: Havlík N. – Kolárik, Halabrín, Havlík T., Vávra (Mihaljevič), Šimek,(Nemec), Štepanovic, Vajaš (Bocan), Nešťák, Mareček, Feranec (Krahulec),

Zhodnotenie zápasu trénerom:

     Do zápasu sme nastúpili s cieľom bodovať naplno a preskočiť nášho súpera v tabuľke. V úvode sa hral vyrovnaný futbal bez šancí. Súper mal v strede poľa miernu prevahu, čo sme mu umožnili slabým dôrazom a pohybom. Postupne sme sa začali viac dostávať do zápasu, ale prvú gólovú šancu mali hostia, keď sólový nájazd od polovice ihriska zakončil hráč hostí, na naše šťastie strelou do žrde. Tento moment akoby nás prebral a v závere polčasu sme dvoma gólmi Feranca v priebehu štyroch minút naklonili priebeh zápasu na našu stranu.
 
    Druhý polčas sa niesol v podobnom duchu. Postupne sa hostia tlačili do ofenzívy s väčším počtom hráčov, čo vytváralo priestor na naše protiútoky. Viaceré sľubné možnosti ale neviedli k tretiemu gólu. Ten prišiel až v samom závere, keď po peknej spolupráci striedajúcich hráčov skóroval Krahulec po prihrávke Nemca. Cenné víťazstvo proti kvalitnému súperovi si veľmi ceníme.

Góly Myjavy: Feranec 2, Krahulec
       

ŽIACI U13 :

Spartak Myjava - MFK Považská Bystrica 4:2 (2:0)

Zostava Myjavy: Hodúl - Miča, Jankových, Černák A., Moravec, Plaskoň, Horniaček, žákovič, Baláž, Mihálik, Belanský - nahr. Vojtek, Pešta, Černák Š.
 

Zhodnotenie zápasu trénerom:

     Vstup do zápasu bol vynikajúci, keď úvodný gól stretnutia sme strelili v 18. sekunde. Už do piatej minúty sme mali dalšie tri čisté šance, ktoré sme trestuhodne zahodili. Počas celého zápasu sme zahadzovali jednu šancu za druhou, tak to pokračovalo do konca zápasu. Nabádal som svojich hráčov, aby kombinovali, vyskúšali si všetko, čo sme sa naučili, ale to by museli chlapci chcieť. Ja sa osobne musím ospravedlniť všetkým našim fanúšikom za predvedený výkon.
 
 

autori textu: Štefan Potúček, Libor Koníček