Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Žiaci U15, U13: 21. kolo 2017/2018

ilustračný obrázok

Žiaci U15 :
21. kolo (29. 3. 2018) : Bánovce nad Bebravou - Spartak Myjava 0:2 (0:2)

Žiaci U13 :
21. kolo (29. 3. 2018) : Bánovce nad Bebravou - Spartak Myjava 0:0 (0:0)

 

ŽIACI U15 :

Bánovce nad Bebravou - Spartak Myjava 0:2 (0:2)

Zostava Myjavy: Havlík N., Krahulec, Halabrín, Havlík T., Vávra, Mihaljevič (Šimek, Mikulka), Štepanovic, Vajaš, Nešťák, Mareček, Feranec (Bocan)

Zhodnotenie zápasu trénerom:

     Do dôležitého zápasu sme nastupovali s odhodlaním bodovať a udržať si nášho súpera na dištanc v tabuľke. Úvod zápasu bol z oboch strán nervózny. Postupne sme sa viac dostávali do hry a výsledkom bol pekný gól Marečka, ktorý v rýchlom protiútoku využil presnú prihrávku Vajaša. Zakrátko sme využili rohový kop a po akcií Nešťáka bolo 0:2. Náš súper mal potom dve dobré príležitosti znížiť, ale aj s dávkou šťastia sme neinkasovali.

     V druhom polčase domáci otvorili hru v snahe skorigovať výsledok. V úvode sme boli zaskočení, ale domácim sme nedovolili skórovať. Postupne sme nachádzali medzery v obrane súpera, ale viaceré čisté príležitosti zostali nevyužité. A tak bol zápas až do konca otvorený. Bojovnosťou a nasadením sme už nepripustili zmenu skóre a odviezli sme si cenné tri body. 

Góly Myjavy: Mareček, Nešťák
       

ŽIACI U13 :

Bánovce nad Bebravou - Spartak Myjava 0:0 (0:0)

Zostava Myjavy: Hodúl, Miča, Jankových, Černák A., Černák Š., Baláž, Plaskoň, Horniaček, Žákovič, Mihálik, Belanský, Jozefák, Pešta
 

Zhodnotenie zápasu trénerom:

     Prvý polčas sme začali aktívne, ale hneď po piatich minutách súper prevzal iniciativu. Začal nás tlačiť a mal šesť tresných kopov okolo našej šestnástky. V prvom polčase domáci jasne dominovali, ale na našu bránu na čele s Hodúlom neohrazili. Po polčasovom prísnom príhovore sme začali hrať odvážnejšie a hneď v úvode sme mali dve čisté šance, ktoré sme nevyužili. Následne si domáci vytvorili platonickú prevahu bez strely na bránu. Druhý polčas sme jasne vyhrali na čisté šance, ale gól sme nestrelili. S domácim trénerom sme sa zhodli, že remíza je spravodlivá.

 

autori textu: Štefan Potúček, Libor Koníček