Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Žiaci U15, U13: 18. kolo 2017/2018

ilustračný obrázok

Žiaci U15 :
18. kolo (10. 3. 2018) : Spartak Myjava - Hlohovec 6:0 (5:0)

Žiaci U13 :
18. kolo (10. 3. 2018) : Spartak Myjava - Hlohovec 7:0 (0:0)

 

ŽIACI U15 :

Spartak Myjava - Hlohovec 6:0 (5:0)

Zostava Myjavy: Havlík N. – Kolárik, Halabrín, Havlík T., Vávra (Krahulec), Štepanovic, Vajaš, Nešťák (Mikulka), Šimek, (Mihaljevič), Mareček(Nemec), Feranec

Zhodnotenie zápasu trénerom:

     Mali sme veľmi dobrý vstup do zápasu. Od úvodných minút sme vysokým napádaním rozohrávky získavali lopty hlboko na polovici súpera. Vytvárali sme si veľa streleckých pozícií, z čoho rezultovali dva góly. Aj v ďalšom čase prvého polčasu mal zápas jednoznačný priebeh, veľa možností zostalo nevyužitých, ale v závere polčasu sme troma gólmi za šesť minút rozhodli zápas.
     
     Druhý polčas mal podobný priebeh. V zakončení sme boli menej dôrazní a presní, veľa pochytal brankár súpera, chytil aj pokutový kop Nešťáka. V závere sme výsledok prikrášlili gólom Halabrína. S celkovým priebehom som spokojný, viac s prvým polčasom. Dúfam, že tento úspešný výsledok bude pre chlapcov povzbudením do ďalších zápasov.

Góly Myjavy: Nešťák 2, Feranec, Kolárik, Vajaš, Halabrín

ŽIACI U13 :

Spartak Myjava - Hlohovec 7:0 (0:0)

Zhodnotenie zápasu trénerom:

Prvý majstrovský zápas sme začali rozpačito. Bez 3 hráčov základnej zostavy, ktorí nemohli hrať pre zdravotné problémy, sme sa nevedeli gólovo presadiť v prvom poločase. Všetko to bolo o prvom góle, ten sme v prvom poločase nevedeli streliť, i keď gólových šancí bolo neúrekom. Po polčasovom rozhovore chlapci hru zjednodušili, začali hrať po stranách a bolo otázkou času ako si vylepšíme konečné skóre. Pre chlapcov je to poučenie, že žiadneho súpera netreba podcenovať a že za nás nikdo góly nestrelí.

Góly Myjavy: Pešta 2, Mihálik, Černák Alex, Baláž, Černák Šimon, Jankových
 

autori textu: Štefan Potúček, Libor Koníček