Starší žiaci U 15: Víťazstvo nad Interom Bratislava

Starší žiaci Spartaka Myjava U 15 sa odohrali v utorok 30. januára 2018 prípravný zápas s Interom Bratislava.

Spartak Myjava - Inter Bratislava 2 : 1 (2 : 0)

Góly: Feranec, Kolárik
Zostava: Havlík N. (Oravec) – Kolárik, Havlík T., Halabrín, Vávra, Šimek, Nešťák, Štepanovic, Mareček, Feranec, Bies (Bocan)

Zhodnotenie zápasu trénerom:

V zápase proti súperovi z I.žiackej ligy sme mali veľmi dobrý vstup do zápasu, keď sme za pätnásť minút viedli 2 : 0 po góloch z rýchlych protiútokov. V ďalšom priebehu 1.polčasu sme boli nášmu súperovi vyrovnaným partnerom. Dominovali sme hlavne v bojovnosti a nasadení. V druhom polčase získal súper miernu územnú prevahu, ale do šancí sme ho nepúšťali. Naopak, mali sme možnosti na zvýšenie vedenia. Súper v závere skóroval, ale víťazstvo sme si už nenechali vziať.

autor textu: Štefan Potúček