Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Hodnotenie zimného prípravného obdobia starších žiakov U15

ilustračný obrázok

Starší žiaci U15 začali zimnú prípravu v nezmenenom zložení pod vedením trénera Dalibora Dubovského, asistenta Tomáša Bruška a vedúcej mužstva Valérie Závodnej dňa 12. 1. 2016 v domácich podmienkach. Využívali sme najmä umelú trávu, športovú halu, spinningové centrum a na regeneráciu mestskú plaváreň so saunou.

Do prípravy sa zapojili hráči, ktorí absolvovali jesennú časť ligy, okrem Michala Zemana, ktorého p. tréner Pipa prehovoril na volejbal. Už v prechodnom období sme skúšali niekoľko hráčov (Biksadský - Borský Mikuláš a Vašíček - Skalica), ktorí by mohli doplniť náš káder, no podarilo sa posilniť len o brankára Michala Samula z Krajného.

V prípravnom období sme sa zamerali hlavne na útočný prejav celého mužstva, pretože útočná fáza a najmä zakončenie nám robilo v jesennej časti najväčšie problémy. Hľadali sme optimálne zloženie mužstva tak, aby si hráči na jednotlivých postoch sadli a dokázali sa presadiť proti každému súperovi. Podľa toho boli naplánované i prípravné zápasy, kde sme odohrali sedem zápasov s mužstvami I. a II. ligy z Čiech a Slovenska. Jeden zápas nám odpadol z dôvodu nepriaznivého počasia (Trebatice) a jeden pre chorobu v mužstve hostí (Karlova Ves). S priebehom prípravného obdobia môžeme vysloviť spokojnosť, tréningový proces prebiehal podľa plánu, vyhýbali sa nám až na malé výnimky zranenia a tiež nás obchádzali choroby. Hráči pristupovali k jednotlivým tréningovým jednotkám zodpovedne, snažili sa na sebe pracovať začo im patrí vďaka a pochvala. Všetky odohraté prípravne zápasy boli z našej strany víťazné s celkovým skóre 57 : 7 !!!

V sobotu 5. 3. 2016 sa začína jarná časť I. žiackej ligy na domácom ihrisku s mužstvom Zlatých Moraviec, kde by sme chceli nadviazať na výborné výsledky a pokračovať v kvalitných výkonoch z prípravy.

 

VÝSLEDKY PRÍPRAVNÝCH ZÁPASOV U15 :

Myjava - Gbely 8 : 1 Góly: Udvorka (3), Karika (2), Kunka, Repta, vlastný
Myjava - Nové Mesto nad Váhom 11 : 0 Góly: Udvorka (4), Karika (3), Liška (2), Repta, Kavický
Myjava - Skalica 16 : 0 Góly: Udvorka (5), Karika (5), Liška (3), Repta (2), Kunka
Inter Bratislava - Myjava 4 : 5 Góly: Udvorka (3), Karika, Repta
Myjava - Kroměříž 7 : 0 Góly: Karika (3), Udvorka (2), Šturdík, Biksadský
Myjava - Hodonín 3 : 2 Góly: Karika (2), Nálepa
Lokomotíva Trnava - Myjava 0 : 7 Góly: Karika (2), Udvorka (2), Nálepa, Kavický, Kunka

STRELCI GÓLOV: Udvorka - 20 gólov, Karika - 18 gólov, Liška - 5 gólov, Repta - 5 gólov, Kunka - 3 góly, Kavický - 2 góly, Nálepa - 2 góly, Biksadský - 1 gól, vlastný - 1 gól

 

PRÍPRAVNÉ OBDOBIE U15 ABSOLVOVALI HRÁČI :

BRANKÁRI : Dvořák Martin, Samul Michal, Hučko Adrián
HRÁČI V POLI : Závodný Samuel, Mihál Mário, Šturdík Stanislav, Nálepa Pavol, Osuský Ján, Liška Lukáš, Kunka Marko, Repta Adam, Kavický Martin, Udvorka Peter, Karika Kristián, Selecký Michal, Pribiš Igor.