11. kolo (10. 11. 2018) : Spartak Trnava - Spartak Myjava 1:5 (1:4)

11. kolo (10. 11. 2018) : Spartak Trnava - Spartak Myjava 2:1 (2:1)

JUNIORKY

Spartak Trnava - Spartak Myjava 1:5 (1:4)

Zostava Myjavy: Vančíková - Bozalková, Bogorová, Chlepková, Janošková (Škarítková) - Glatzová, Čagánková, Nikodemová (Kleinová) - Panáková, Boorová (Sudorová), Palkechová

Zhodnotenie zápasu trénerkou :

Posledný zápas jesennej časti odohrali naše juniorky v Trnave. Tri body za povinné víťazstvo sme si síce odniesli, ale výkon v zápase nebol optimálny. Nevedeli sme sa dostať do tempa, strácali sme ľahko loptu a viazla kombinácia. Aktívnejšie sme začali byť až po inkasovanom góle. Do konca 1.polčasu sme otočili z 0:1 na 4:1. Do druhého polčasu sme chceli vstúpiť lepšie, no nepodarilo sa nám to. Mali sme síce územnú prevahu, Panáková pridala po peknej individuálnej akcii piaty gól, ale z našej strany to bol priemerný výkon.

Góly Myjavy: Boorová 2, Panáková 2, Čagánková

ŽIAČKY

Spartak Trnava - Spartak Myjava 2:1 (2:1)

Zostava Myjavy: Čermáková - Obuchová, Burzová, Beňušová, Vachulová - Durcová, Sudorová, Tanglmayerová, Matušicová, Valiková - Karasová. Striedali: Karvaiová, Fridrišková

Posledný zápas jesennej časti odohrali naše žiačky v Trnave. V oklieštenej zostave zapríčinenej reprezentačným zrazom a zraneniami to mali dievčatá ťažké. V úvode zápasu sme sa vďaka aktivite Sudorovej dostali do vedenia. Nezvládli sme však koniec 1.polčasu, kedy sme dvakrát inkasovali – po centrovanej lopte a pokutovom kope. Na začiatku druhého polčasu sa nám vážnejšie zranila Janošková, dlho sa nehralo a následne sme sa nevedeli dostať do hry. Zápas dievčatám nevyšiel podľa našich predstáv. Nemožno im uprieť snahu a bojovnosť, chýbala nám však väčšia futbalovosť.

Góly: Sudorová

autor textu: I. Neveďalová