10. kolo (3. 11. 2018) : Spartak Myjava - Union Nové Zámky 9:4 (7:1)

10. kolo (3. 11. 2018) : Spartak Myjava - Union Nové Zámky 2:2 (1:0)

JUNIORKY

Spartak Myjava - Union Nové Zámky 9:4 (7:1)

Zostava Myjavy: Vančíková - Bozalková, Bogorová (Sudorová), Kleinová, Chlepková - Glatzová, Čagánková, Nikodemová - Panáková (Škarítková), Boorová, Palkechová

Zhodnotenie zápasu trénerkou :

Juniorky odohrali proti nepríjemnému súperovi z Nových Zámkov dva rozličné polčasy. Na začiatku po chybe v našej obrane sa súper dostal do vedenia po pokutovom kope. Ale zvyšok polčasu bol v našej réžii. Dievčatám vyšlo viacero ukážkových akcií a v priebehu 35 minút strelili sedem gólov. V druhom polčase tempo zápasu kleslo, nehrali sme tak kvalitne a bojovne ako v prvej polovici a dovolili sme súperovi sa dostávať do nebezpečných situácií. Víťazstvo je síce zaslúžené, ale hráčky musia pochopiť, že aj keď sa vyhráva, nemôžu upustiť z tempa, pretože to súper hneď potrestá.

Góly Myjavy: Boorová 4, Palkechová 4, Panáková

ŽIAČKY

Spartak Myjava - Union Nové Zámky 2:2 (1:0)

Zostava Myjavy: Čermáková - Janošková, Burzová, Beňušová, Vachulová - Durcová, Tanglmayerová, Obuchová, Tonkovičová, Valiková - Matušicová. Striedali: Karasová, Sudorová, Karvaiová, Fridrišková

Žiačky odohrali s kvalitným súperom z Nových Zámkov výborný zápas. Obidve družstvá išli naplno a súperovi nič nedarovali. V prvom polčase sme sa dostali do vedenia zásluhou vynikajúco hrajúcej Tonkovičovej. V druhom polčase sa hralo hore-dole, šance sa striedali na oboch stranách. Konečná remíza 2:2 nás mrzí o to viac, že na konci zápasu sme nepremenili dve 100%-tné príležitosti, ale aj napriek tomu patrí hráčkam pochvala za predvedený výkon.

Góly: Tanglmayerová, Tonkovičová

autor textu: I. Neveďalová