9. kolo (27. 10. 2018) : NMŠK Bratislava - Spartak Myjava 0:1 (0:1)

9. kolo (27. 10. 2018) : DAC Dunajská Streda - Spartak Myjava 0:8 (0:5)

9. kolo (27. 10. 2018) : DAC Dunajská Streda - Spartak Myjava 0:8 (0:3)

ŽENY

NMŠK Bratislava - Spartak Myjava 0:1 (0:1)

Zostava Myjavy: Bažiková - Pirťanová, Honková, Smatanová, Skupinová - Neveďalová, Koplíková, Odehnalová (Šedivá) - Hucovičová, Bogorová, Panáková

Zhodnotenie zápasu trénerkou :

Proti súperovi z NMŠK máme od začiatku vyrovnanú bilanciu a zápasy na ich pôde bývajú pre nás náročné. Na zápas sme sa snažili čo najlepšie pripraviť a najmä 1.polčas bol z našej strany veľmi dobrý. Jediné negatívum sú nepremenené šance a práve kvôli tomu sme držali súpera v hre. V druhom polčase začal byť súper aktívnejší v ofenzíve, hralo sa hore dole. Nakoniec sme zápas zvládli, vyhrali ho najtesnejšie 1:0 a na priebežnom 3.mieste sme si vytvorili 8 bodový náskok.

Gól Myjavy: Bogorová

JUNIORKY

DAC Dunajská Streda - Spartak Myjava 0:8 (0:5)

Zostava Myjavy: Vančíková - Bozalková, Sudorová, Kleinová, Janošková (Škarítková) - Glatzová, Čagánková, Nikodemová - Chlepková, Boorová, Palkechová

Juniorky potvrdili úlohu favorita a porazili Dunajskú Stredu vysoko 8:0. Hlavne v 1.polčase hrali kombinačný futbal a prenášali veci z tréningu do zápasu. V druhom polčase vynikla aj naša brankárka Vančíková, ktorá zneškodnila pokutový kop.

Góly: Boorová 5, Palkechová, Glatzová, Nikodemová

ŽIAČKY

DAC Dunajská Streda - Spartak Myjava 0:8 (0:3)

Zostava Myjavy: Žitňanská - Obuchová, Janošková, Beňušová, Vachulová - Sudorová, Tanglmayerová, Karvaiová, Tonkovičová, Valiková - Matušicová.

Žiačky aj napriek oklieštenej zostave zvládli zápas v Dunajskej Strede a vyhrali vysoko 8:0.

Góly Myjavy: Valiková 2, Matušicová 2, Sudorová, Tanglmayerová, Janošková, Tonkovičová

autor textu: I. Neveďalová