Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Ženy, juniorky, žiačky: 3. kolo

Spartak Myjava - ilustračný obrázok

Ženy :
3. kolo (8. 9. 2018) : Spartak Myjava - MFK Ružomberok 7:4 (4:4) 

Juniorky :
3. kolo (7. 9. 2018) : Nové Zámky - Spartak Myjava 1:8 (0:4)

Žiačky :
3. kolo (7. 9. 2018) : Nové Zámky - Spartak Myjava 0:0 (0:0)

 

ŽENY

Spartak Myjava - MFK Ružomberok 7:4 (4:4)

Zostava Myjavy: Bažiková - Šedivá, Honková (Janošková), Smatanová, Skupinová, Koplíková (Boorová) - Neveďalová, Odehnalová (Zvončeková) - Hucovičová, Bogorová, Panáková (Čagánková)

Zhodnotenie zápasu trénerkou :

     V domácom zápase s nepríjemným súperom z Ružomberka sa potvrdila naša silná a slabá stránka. Ofenzíva tímu funguje veľmi dobre, vytvárame si množstvo šancí, obrancovia podporujú zakladanie útokov, v obrannej zóne súpera hráme variabilne a hlavne strieľame veľa gólov. Na druhej strane musíme zapracovať na defenzíve. Nejde len o problém obrancov, ale celkový prechod po strate lopty z ofenzívy do defenzívy nie je dobrý a takmer každá šanca súpera skončí inkasovaným gólom. Na tomto musíme popracovať a zodpovedne sa pripraviť na ďalších súperov.

Góly Myjavy: Bogorová 2, Panáková 2, Hucovičová 2, Neveďalová

JUNIORKY

Nové Zámky - Spartak Myjava 1:8 (0:4)

Zostava Myjavy: Vančíková - Bozalková, Sudorová, Chlepková, Janošková - Glatzová (Škarítková), Nikodemová, Čagánková - Panáková (Kleinová), Boorová, Palkechová

Zhodnotenie zápasu trénerkou :

     Zápas s Novými Zámkami bol veľmi podobný ako predchádzajúce zápasy. Súper nás veľmi nepreveril, mali sme územnú prevahu a aj napriek nie ideálnemu výkonu sme zvíťazili rozdielom triedy.

Góly Myjavy: Boorová 6, Janošková, Panáková

ŽIAČKY

Nové Zámky - Spartak Myjava 0:0 (0:0)

Zostava Myjavy: Černáková - Janošková, Burzová, Kleinová, Vachulová - Durcová, Tanglmayerová, Obuchová, Tonkovičová, Valiková - Matušicová

Zhodnotenie zápasu trénerkou :

        V zápase s Novými Zámkami boli domáce hráčky jednoznačnými favoritmi na víťazstvo. Snažili sme sa čo najlepšie takticky pripraviť, dievčatá ustrážili silné stránky súpera. Dôrazne bránili ich najlepšie dve hráčky a vďaka tomu sme mohli vidieť kvalitný vyrovnaný zápas. Súper mal miernu územnú prevahu, my sme chceli vyťažiť z protiútokov. Nakoniec sa aj napriek niekoľkým šanciam na oboch stranách nepodarilo skórovať ani jednému tímu a zápas skončil bezgólovou remízou. Dievčatá treba pochváliť za kvalitný výkon.


 

autor textu: I. Neveďalová