Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Ženy - 2. kolo: Myjava v zápase so Slovanom nebodovala

Spartak Myjava - ilustračný obrázok

 

1.liga 2018/2019, 2.kolo (2. 9. 2018)

ŠK SLOVAN BRATISLAVA - SPARTAK MYJAVA  3 : 1 (2 : 1)

Zostava Myjavy: Bažiková - Šedivá, Honková, Smatanová, Janošková - Neveďalová, Koplíková (Boorová), Odehnalová - Hucovičová (Čagánková), Bogorová, Panáková

 

 

 

Zhodnotenie zápasu trénerkou :

     Zápas sme začali aktívnou hrou. Gól sme inkasovali po chybe pri rohovom kope súpera, keď zostala voľná hráčka v našej 16-tke a odrazenú loptu dorazila do bránky. Následne sa nám po peknom zakončení Bogorovej podarilo vyrovnať. Zlomový bod prišiel v 38.minúte, zranila sa Koplíková a museli sme striedať. Z toho následne pramenilo zlé prebratie hráčok, chaos a inkasovaný gól pri akcii domácich. V zápase proti tak kvalitnému súperovi musíme lepšie reagovať na situácie. Upravili sme tri chyby v 1.polčase a súper dve z nich nekompromisne potrestal.

     Do druhého polčasu sme išli s cieľom neinkasovať, pozorne brániť a vyťažiť z rýchleho brejku. Bohužiaľ, hneď v úvode sme inkasovali lacný gól a bolo po zápase. Slovanistky využili dvojgólový náskok, hrali uvoľnene, držali loptu a my sme medzi nimi behali bez lopty. Koniec zápasu sme nezvládli ani kondične a namiesto toho, aby sme využili skúsenosti a odohrali dobrý zápas, tak sme po školáckych chybách inkasovali góly a pustili domáce hráčky k svojej hre. So zápasom nemôžeme byť spokojné.


Gól Myjavy: Bogorová

 

autor textu: I. Neveďalová