18. kolo (26. 5. 2018) : MFK Ružomberok - Spartak Myjava 2:2 (2:2)

18. kolo (26. 5. 2018) : MFK Ružomberok - Spartak Myjava 0:7 (0:3)

ŽENY

MFK Ružomberok - Spartak Myjava 2:2 (2:2)

Zostava Myjavy: Bažiková, Petríková, Koplíková, Smatanová, Pirťanová, Skupinová, Neveďalová, Odehnalová, Hucovičová, Bogorová, Zvončeková.

Zhodnotenie zápasu trénerkou :

V poslednom zápase sezóny už prakticky o nič nešlo, keďže sme už pred zápasom mali isté 3.miesto, no napriek tomu sme chceli prekonať hernú nepohodu z posledných zápasov a pozitívne sa naladiť pred letnou prípravou. Na ťažkom teréne sme často zbytočne strácali loptu. V prvom polčase predvedená hra nebola zlá, no nevyužili sme viacero sľubných príležitostí a po dvoch hrubých chybách súper vyrovnal na 2:2. V druhom polčase bol obraz hry veľmi podobný, mali sme územnú prevahu, no nedotiahli sme finálnu fázu. Domáce hráčky hrozili z rýchlych protiútokov. Zápas skončil remízou 2:2, s čím nemôžeme byť spokojné, ale dôležité je celkové tretie miesto v lige, čím sme splnili predsezónny cieľ.

Góly Myjavy: Bogorová, Neveďalová

JUNIORKY

MFK Ružomberok - Spartak Myjava 0:7 (0:3)

Zostava Myjavy: Vančíková, Šulovská, Gálová, Šedivá, Janošková, Nikodemová, Šellengová (Kleinová), Glatzová (Sudorová), Palkechová, Boorová, Kratochvílová

Juniorky odohrali dobrý zápas aj na pôde Ružomberka. Súpera do ničoho vážnejšieho nepustili. Na ťažšom teréne sme zvládli kombinovať a vďaka tomu sme sa dostávali do gólových príležitostí. Dievčatá potvrdili kvalitu a hernú vyspelosť.

Góly Myjavy: Boorová 2, Šellengová, Glatzová, Galová, Palkechová, Janošková

autor textu: I. Neveďalová