Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Ženy, juniorky: 12. kolo

Spartak Myjava - ilustračný obrázok

Ženy :
12. kolo (31. 3. 2018) : NMŠK Bratislava - Spartak Myjava 2:1 (1:0) 

Juniorky :
12. kolo (31. 3. 2018) : NMŠK Bratislava - Spartak Myjava 1:2 (1:1)

 

ŽENY

NMŠK Bratislava - Spartak Myjava 2:1 (1:0)

Zostava Myjavy: Bažiková, Petríková (Majtánová), Velická, Smatanová, Pirťanová, Šedivá (Boorová), Neveďalová, Glatzová, Hucovičová, Bogorová, Skupinová (Zvončeková)

Zhodnotenie zápasu trénerkou :

     V zápase s tabuľkovým susedom s NMŠK Bratislava nám chýbalo viacero hráčok zo základnej zostavy (reprezentačné povinnosti vo Švédsku + zdravotné problémy). Okrem toho sme sa asi ešte nedostali z pohárovej prehry so Slovanom Bratislava a zápas sme nezvládli. Nehrali sme našu hru, nebezpeční sme boli iba z brejkových situácii, ktoré sme ale nedokázali využiť. Chýbala nám kvalita, bojovnosť a sebavedomie z predchádzajúcich zápasov a súper si za predvedený výkon body zaslúžil. Máme niekoľko dní na to, aby sme sa dali dokopy a pripravili sa na silný Bardejov.

Gól Myjavy: Bogorová

JUNIORKY

NMŠK Bratislava - Spartak Myjava 1:2 (1:1)

Zostava Myjavy: Vančíková, Šulovská, Galová, Šellengová, Janošková, Nikodemová, Kleinová (Sudorová), Čagánková, Palkechová, Krčová, Kratochvílová

Zhodnotenie zápasu trénerkou :

     Rovnako ako pre ženy, tak aj pre juniorky bol zápas s NMŠK jeden z tých menej vydarených. V úvode zápasu sme sa dostali po góle Čagánkovej do vedenia. Po pol hodine hry však dostala stopérka Galová červenú kartu, súper z pokutového kopu vyrovnal. A odvtedy sme sa trápili. Viacero hráčok hralo za ženy a chýbalo v zostave. Problémy nám robil aj terén, viazla nám kombinácia, robili sme zbytočné chyby. Trápili sme sa aj v koncovke. Dievčatá ale ukázali srdiečko, snažili sa až do konca zápasu strhnúť víťazstvo na svoju stranu a to sa nám aj podarilo, keď v nadstavenom čase Šulovská peknou strelou rozhodla zápas. Výkon družstva nebol optimálny, zápas bol náročný, ale ďakujem hráčkam, že ho nakoniec zvládli a stále si držia pekné tretie miesto v priebežnej tabuľke.

Góly Myjavy: Šulovská, Čagánková
 

autor textu: I. Neveďalová