9. kolo (11. 11. 2017) : Spartak Myjava - MFK Ružomberok 4:0 (0:0)

9. kolo (11. 11. 2017) : Spartak Myjava - MFK Ružomberok 6:0 (2:0)

ŽENY

Spartak Myjava - MFK Ružomberok 4:0 (0:0)

Zostava Myjavy: Bažiková (Jakubičková) - Pirťanová, Koplíková, Smatanová, Majtánová - Zvončeková, Neveďalová, Šedivá, Petríková - Panáková, Hucovičová

Zhodnotenie zápasu trénerkou :

Posledný zápas jesennej časti sme odohrali doma s Ružomberkom. Súper bol nepríjemný, majú tam viacero šikovných hráčok a v prvom polčase sa im podarilo bojovným výkonom udržať nerozhodný stav. My sme sa opäť trápili v koncovke, čo je momentálne náš najväčší problém. Nevyužili sme viacero šancí a pôsobili sme nervózne, z čoho pramenili zbytočné straty lopty.

V druhom polčase sme zvýšili tempo a postupne sme sa dostali k našej hre. Zrýchlili a zlepšili sme prechod do útočnej fázy a skvalitnili finálne prihrávky. V 65. minúte sme strelili úvodný gól, čím sme zlomili odpor súpera, ktorý už nebol tak dôsledný v obrane, čo sme využili na pridanie ďalších troch gólov. Víťazstvom sme si upevnili priebežné 3. miesto v tabuľke, čo bol náš predsezónny cieľ.

Góly Myjavy: Panáková, Neveďalová, Hucovičová, vlastný

JUNIORKY

Spartak Myjava - MFK Ružomberok 6:0 (2:0)

Zostava Myjavy: Vančíková - Janošková, Šellengová, Velická (Valková), Šulovská (Sudorová) - Palkechová, Čagánková, Glatzová, Nikodemová - Boorová, Krčová

Veľmi dobrú formu potvrdili juniorky aj v poslednom zápase jesennej časti, ktorý odohrali doma s Ružomberkom. Počas celého zápasu sa hralo prakticky na jednu bránu, útočili sme do prehustenej obrany a súper sa spoliehal iba na rýchle brejky. Dievčatá skúšali rôzne herné kombinácie, hrali pekný kombinačný futbal a schuti si zastrieľali. Vysokým víťazstvom 6:0 si upevnili 3. miesto v tabuľke, pričom na druhý Slovan strácajú iba jeden bod, čo je zatiaľ naše najlepšie umiestnenie.

Góly Myjavy: Boorová 3, Krčová 2, Glatzová