8. kolo (4. 11. 2017) : Tatran Prešov - Spartak Myjava 0:5 (0:2)

8. kolo (4. 11. 2017) : Tatran Prešov - Spartak Myjava 0:7 (0:1)

ŽENY

Tatran Prešov - Spartak Myjava 0:5 (0:2)

Zostava Myjavy: Bažiková - Pirťanová, Koplíková, Smatanová, Chlebíková (Majtánová) - Zvončeková, Neveďalová, Šedivá, Panáková - Bogorová, Hucovičová

Zhodnotenie zápasu trénerkou :

Po zápase so Slovanom bol Prešov iný súper. Smerom dopredu sa spoliehali na brejky vedené cez ich najlepšiu hráčku, ktorá síce bola nebezpečná, no bez kvalitnejšej podpory spoluhráčok nemala veľkú šancu uspieť. My sme mali zápas relatívne pod kontrolou, aj výsledok 5:0 je fajn, no s predvedenou hrou až tak spokojní nie sme. Opäť sme sa presvedčili, že hráme lepšie proti silnejším tímom, chýbal kvalitnejší prechod do útoku a vyššie tempo.

Góly Myjavy: Panáková, Zvončeková, Koplíková, Hucovičová, vlastný

JUNIORKY

Tatran Prešov - Spartak Myjava 0:7 (0:1)

Zostava Myjavy: Vančíková - Janošková, Nikodemová, Kučerová, Šulovská - Durcová, Glatzová, Čagánková, Sudorová - Krčová, Boorová

Juniorky potvrdili v zápase s Prešovom svoju kvalitu a vyhrali vysoko 7:0. V prvom polčase sme pôsobili mierne nervóznym dojmom, nedostali sme sa k našej hre, chýbalo lepšie prevedenie finálnej fázy. Okrem toho sa zranila jedna z našich najlepších hráčok Kučerová. V druhom polčase bol obraz hry z našej strany oveľa lepší. Dievčatá si verili vo všetkých herných činnostiach, predviedli viacero pekných akcií a schuti si zastrieľali.

Góly Myjavy: Krčová 2, Janošková 2, Boorová, Šulovská, Glatzová