Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Ženy, juniorky: 4. kolo

Spartak Myjava - ilustračný obrázok

Ženy :
4. kolo (30. 9. 2017) : Partizán Bardejov - Spartak Myjava 4:1 (2:1) 

Juniorky :
4. kolo (30. 9. 2017) : Partizán Bardejov - Spartak Myjava 4:0 (2:0)

 

ŽENY

Bardejov - Spartak Myjava 4:1 (2:1)

Zostava Myjavy: Jakubičková - Pirťanová, Koplíková, Petríková, Chlebíková (Majtánová) - Zvončeková, Neveďalová, Šedivá, Panáková - Bogorová, Hucovičová

Zhodnotenie zápasu trénerkou :

     Po sérii troch vyhratých zápasov nás čakal favorizovaný Bardejov. Snažili sme sa pripraviť na daného súpera najmä po taktickej stránke. Bohužiaľ, kvôli pracovných povinnostiam s nami necestovali Bažiková a Smatanová, čo nám výrazne skomplikovalo situáciu. Vstup do zápasu sme mali dobrý, snažili sme sa hrať aktívne a v 8. minúte sme strelili úvodný gól. Tridsať minút sme súpera nepúšťali do nebezpečných situácii, pozorne bránili a hrali na rýchle brejky. Súper však využil našu nesústredenosť v 35. minúte a po dvoch chybách v obrane otočil skóre.

      Druhý polčas domáce hráčky dominovali, boli rýchlejšie, dôraznejšie v osobných súbojoch a zaslúžene zápas vyhrali. Za stavu 0:1 ležala naša hráčka zranená na trávniku, domáce dlhšiu dobu neprerušili hru. My sme následne v strede ihriska takticky faulovali, aby mohlo prijsť k ošetreniu, domáca faulovaná hráčka neudržala nervy a po odpískaní oplácala a udrela päsťou našu hráčku do hlavy. Nasledovať mala automaticky červená karta a to by nepochybne zmenilo priebeh zápasu. Bohužiaľ si to rozhodca podľa jeho slov ´nevšimol´ a udelil iba kartu žltú.

Gól Myjavy: Hucovičová

JUNIORKY

Bardejov - Spartak Myjava 4:0 (2:0)

Zostava Myjavy: Vančíková - Janošková, Šellengová (Nikodemová), Kučerová, Šulovská - Palkechová, Čagánková, Glatzová, Kratochvílová (Sudorová) - Krčová, Boorová

Zhodnotenie zápasu trénerkou :

     Juniorky odohrali doteraz ich najkvalitnejší zápas. Výsledok pre je ne krutý, rozhodol fakt, že súper bol efektívnejší a využil takmer všetko, do čoho sme ich pustili. Nám chýbala väčšia odvaha a sebavedomie v koncovke. Ale aj napriek prehre si dievčatá zaslúžia pochvalu, celých 80 minút sa hral kvalitný futbal vo vysokom tempe a favorizovanému Bardejovu sme boli vyrovnaným súperom.