Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Ženy: 12. kolo 2016/2017

Spartak Myjava - ilustračný obrázok

Ženy :
12. kolo (16. 4. 2017) : Banská Bystrica - Spartak Myjava 0:2 (0:1) 

 

 

ŽENY

Banská Bystrica - Spartak Myjava 0:2 (0:1)

Zostava Myjavy: Bažiková - Pirťanová, Petríková, Smatanová, Velická - Zvončeková, Neveďalová, Koplíková, Skupinová - Bogorová, Hucovičová.

Zhodnotenie zápasu trénerkou :

     Po týždennej prestávke nás čakal dôležitý zápas v Banskej Bystrici. Od začiatku zápasu sme boli lepším družstvom, mali sme územnú prevahu a hneď v 3.minúte sme strelili úvodný gól, čo nás ukľudnilo. Vychádzali nám akcie, menili sme ťažisko hry a hrali sme presne to, čo sme chceli. Súper bol nebezpečný z rýchlych protiútokov, ktoré ťahali cez ich najlepšiu hráčku Brišovú, ale naša obrana si na ňu dala pozor. Ku koncu prvého polčasu začal preberať iniciatívu súper, ale našťastie sme to bez väčších problémov ustáli.

     Druhý polčas bol v znamení nepremenených šancí. Postupne sme nevyužili tri 100%-tné príležitosti, za čo nás následne mohol súper potrestať, ale ani ich útočníčka nemierila presne. Naše víťazstvo sme poistili v 83. minúte, keď utiekla domácej obrane Bogorová a sama pred brankárkou Tišliarovou už nezaváhala. Zápas hodnotím veľmi dobre, družstvo podalo kvalitný kolektívny výkon a verím, že to prenesieme aj do ďalších zápasov. Jediným negatívom boli nepremenené šance, ale pozitívne je to, že už sa do nich dostávame čoraz častejšie a aj medzihra je dobrá, stačí viac sústredenia vo finálnej fáze.

Góly Myjavy: Bogorová, Neveďalová.