Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Tlačová správa

Spartak Myjava hľadá usporiadateľov!

O necelý mesiac sa začne nový ročník Corgoň ligy 2012/2013, v ktorom sa premiérovo predstaví aj nováčik z kopaníc, Spartak Myjava. Prípravy na najvyššiu slovenskú futbalovú súťaž sú v Myjave v plnom prúde. Rekonštruuje sa futbalový štadión, chystajú sa organizačné a technické zmeny v zabezpečení zápasov, pripravuje sa nový vstupenkový systém i režim parkovania v okolí myjavského štadióna...

V súvislosti s týmito skutočnosťami klub stále hľadá asi 30 záujemcov, ktorí by boli ochotní stať sa usporiadateľmi. Nakoľko nejde o platenú funkciu, vítaní sú najmä priaznivci futbalu, ktorí sa chcú stať súčasťou organizačného tímu domácich corgoňligových zápasov a budú mať záujem chodiť na domáce stretnutia. Každý z usporiadateľov bude mať samozrejme zabezpečený voľný vstup na štadión počas celej sezóny a obdrží vstupnú kartu. Bude mať na tribúne vyhradené miesto, odkiaľ bude môcť sledovať zápas a svoj určený sektor.

Záujemcovia o túto službu sa môžu hlásiť čím skôr na sekretariáte Spartaka Myjava u Stanislava Malečku alebo Jána Viselku.

V Myjave 21. 6. 2012, PR manager klubu Mgr. Marek Hrin