Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Štadión Spartaka Myjava

Základné informácie:

Adresa: Hodžova 261/1, 907 01 Myjava, Slovenská republika
Kapacita: Celkom 2.709 miest
TRIBÚNA "A" (západná) - hlavná tribúna: 597 miest,
TRIBÚNA "B" (južná) - tribúna za bránou: 823 miest,
TRIBÚNA "C" (východná): 1.139 miest,
TRIBÚNA "D" (západná) - sektor hostí: 150 miest.
Osvetlenie: 1.100 lux.

Plán štadióna
Štadión - upozornenie pre návštevníkov

INFORMÁCIA PRE IMOBILNÝCH NÁVŠTEVNÍKOV:

Vstup pre imobilných návštevníkov na vozíčku je možný cez hlavný vchod na Hodžovej ulici (prechod na tribúnu A po chodníku za tribúnou B) a cez bránu na Štúrovej ulici (vjazd na miesta pre vozíčkarov na tribúne A). Parkovacie miesta sú vyhradené priamo pri hlavnom vchode, vedľa predajne vstupeniek a na Marečkovej ulici.

INFORMÁCIE V ZMYSLE § 6 ODS. 4 ZÁKONA č. 1/2014 Z. z.:

Spartak Myjava a. s. vydáva v zmysle § 6 ods. 4 zákona č. 1/2014 Z. z. o organizovaní verejných športových podujatí, o zmene a doplnení niektorých zákonov návštevný poriadok a organizačný poriadok, ktorý sa vzťahuje na futbalové stretnutia organizované Futbalovým klubom Spartak Myjava a.s. na futbalovom štadióne ul. Hodžova 261/1 v Myjave:

Návštevný poriadok určuje podrobnosti súvisiace s účasťou divákov na podujatí.

Organizačný poriadok určuje záväzné pravidlá, ktoré súvisia s organizovaním podujatia, zabezpečením a výkonom činnosti usporiadateľskej služby, bezpečnostnými opatreniami, opatreniami na ochranu bezpečnosti, zdravia, mravnosti, majetku a životného prostredia v priebehu podujatia a v súvislosti s ním.

INFORMÁCIE PRE NOVINÁROV A MÉDIÁ:

Vstup pre novinárov na štadión Spartaka Myjava je situovaný od Štúrovej ulice pri rieke Myjava. Miestnosť pre novinárov a na tlačové besedy sa nachádza v tribúne A. Na tejto tribúne sú vyhradené miesta pre novinárov s pracovnými doskami a možnosťou pripojenia sa na internet prostredníctvom WiFi siete.
Plošina pre televízne kamery sa nachádza v strede tribúny A.

Rozhovory s predstaviteľmi klubov, hráčmi či trénermi je možné robiť výhradne pred mix zónami na myjavskom štadióne. Mixzóny sa nachádzajú pri šatniach tímov v tribúne A, pri vchode na štadión od Štúrovej ulice a v PRESS miestnosti, ktorá zároveň slúži na realizáciu tlačových besied po odohratých zápasoch. Iné klubové tlačové besedy sa môžu realizovať aj pred mix zónou vo VIP miestnosti, a to mimo termínov zápasov.

FUTBALOVÝ ŠTADIÓN SPARTAKA MYJAVA - ONLINE KAMERA: