Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Nominácie v ankete Športovec Myjavy 2018

športovec myjavyAKTUALIZOVANÉ - Komisia kultúry a športu Mestského zastupiteľstva v Myjave zverejnila nominácie v jednotlivých kategóriách na ocenenie Športovec Myjavy 2018. Za svojich favoritov môžete hlasovať buď prostredníctvom hlasovacích lístkov zverejnených v týždenníku Kopaničiar Expres alebo cez online hlasovanie na tomto webe, kde bude anketa od 12. februára 2019 publikovaná. 

 



Svoj podporný hlas môžete odovzdať niekomu z 54 športovcov, trénerov či kolektívov, a to najneskôr do piatka 22. 2. 2019 do polnociTu je zoznam nominácii:


Armwrestling

  • Peter Čeleš – AWK Myjava
  • Dávid Chudík – AWK Myjava

Atletika

  • Lucia Beláková – TJ Spartak Myjava
  • Zuzana Durcová - Bratislava Marathon Sports Club, reprezentácia SR do 23 rokov

Basketbal

  • Zuzana Horniačková – TJ Spartak Myjava, juniorky
  • Nina Jamrichová – TJ Spartak Myjava, juniorky

Biatlon

  • Barbora Horniaková – Klub biatlonu Brezno, reprezentácia SR, kadetky

Futbal

  • Viktor Šeba – U7, Spartak Myjava
  • Juraj Kroupa – U8, Spartak Myjava
  • Matej Pochylý – U9, Spartak Myjava
  • Martin Fridrišek – U10, Spartak Myjava
  • Tomáš Planka – U11, Spartak Myjava
  • Alex Černák – U13, Spartak Myjava
  • Patrik Vávra – U15, Spartak Myjava
  • Michal Fedoráš – U17, Spartak Myjava
  • Marek Tomka – U19, Spartak Myjava
  • Paulína Tonkovičová – žiačky, Spartak Myjava
  • Kristína Panáková – juniorky, Spartak Myjava
  • Andrea Bogorová – ženy, Spartak Myjava
  • Michal Tomič – MŠK Žilina, reprezentácia SR do 21 rokov
  • Matúš Nikodem – FK Turani Turá Lúka
  • Vladimír Podmajerský – Spartak Myjava B/Stará Myjava
  • Róbert Horeš – A-mužstvo, Spartak Myjava

Karate

  • Abigail Kičková – dievčatá 6 - 7 ročné, TJ Spartak Myjava
  • Natália Michálková – dievčatá 6 - 7 ročné, TJ Spartak Myjava
  • Melissa Balážová – mladšie žiačky 8 - 9 ročné, TJ Spartak Myjava
  • Ondrej Eliáš – mladší žiaci 8 - 9 roční, TJ Spartak Myjava
  • Michaela Lanková – mladšie žiačky 8 - 9 ročné, TJ Spartak Myjava
  • Jakub Michálek – mladší žiaci 8 - 9 roční, TJ Spartak Myjava
  • Roland Petráš – mladší žiaci 8 - 9 rokov a v ostaršení kategória starší žiaci 10 - 11 rokov, TJ Spartak Myjava
  • Stefania Buchtová – staršie žiačky 10 - 11 ročné, TJ Spartak Myjava
  • Šimon Čanky – mladší kadeti 12 - 13 roční, TJ Spartak Myjava
  • Adam Kulíšek – mladší kadeti 12 - 13 roční, TJ Spartak Myjava
  • Matúš Čanky – kadeti 14 - 15 roční, TJ Spartak Myjava
  • Jakub Štetina – juniori, TJ Spartak Myjava, reprezentácia SR

Lukostreľba

  • Marián Chudík - Lukostrelecký klub Horné Húščie 3D Myjava

Plávanie

  • Lukáš Hazucha – Plavecký oddiel TJ Spartak Myjava
  • Katarína Kormaníková – Plavecký oddiel TJ Spartak Myjava

Volejbal

  • Petra Kubicová – mladšie žiačky, TJ Spartak Myjava
  • Nina Khúlová – juniorky, TJ Spartak Myjava
  • Pavel Bičian – kadeti a juniori, TJ Spartak Myjava
  • Dominik Valo – muži, TJ Spartak Myjava

Kolektív roka

  • futbal Spartak Myjava – juniorky WU19
  • malý futbal Spartak Myjava – ženy
  • volejbal Spartak Myjava – muži

Tréner roka

  • Peter Dobiaš – karate Spartak Myjava
  • Daniel Kvasnica – futbal Spartak Myjava, U17
  • Martin Pipa – volejbal Spartak Myjava, muži

Objav roka

  • Michal Jankových – futbal Spartak Myjava, U13
  • Daniela Nálepová – basketbal Spartak Myjava, juniorky
  • Adrián Sulan – bikros Spartak Myjava, žiaci
  • Juraj Svítek – Plavecký oddiel TJ Spartak Myjava, žiaci
  • Adam Zeman - motokros, MZracing Myjava
  • Ondrej Zeman – volejbal Spartak Myjava, juniori – kadeti – muži

O víťazoch jednotlivých kategórií rozhodne odborná porota na svojom zasadnutí v pondelok 25. februára 2019. V ankete budú odmenení víťazi jednotlivých kategórii, ako aj športovci s najvyšším počtom získaných hlasov. Hlasovacie lístky z týždenníka Kopaničiar Expres budú opäť žrebovateľné. A na záver ešte pripomíname, že slávnostné vyhlásenie výsledkov ankety Športovec Myjavy za rok 2018 sa uskutoční v piatok 1. marca 2019 o 18.00 h v hlavnej sále Kultúrneho domu Samka Dudíka v Myjave. Srdečne vás na program pozývame!