Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Nový ročník ankety Športovec Myjavy za rok 2018 v príprave


MYJAVA, 19. 12. 2018 - Komisia kultúry a športu pôsobiaca pri Mestskom zastupiteľstve v Myjave na svojom zasadnutí v pondelok 10. 12. 2018 vzala na vedomie informáciu o príprave 11. ročníka ankety Športovec Myjavy, tento raz za rok 2018.
 

 
 

     Jej príprava sa už začala a predsedom odbornej komisie, ktorá bude zo zaslaných nominácii vyberať najlepších športovcov je Ing. Pavol Kosík, poslanec MsZ v Myjave. Ďalšími jej členmi sú Ing. Stanislav Tomič, Mgr. Ján Viselka, Bc. Martin Pipa, Anna Durcová, Mgr. Marek Hrin a Mgr. Iveta Neveďalová.
     Anketu organizuje mesto Myjava v spolupráci s TJ Spartak Myjava. Mediálnym partnerom sú týždenník Kopaničiar expres a Televízia Myjava. Svoje návrhy na ocenenia, pripomienky a postrehy môžete zasielať na e-mailové adresy: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. a Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. . Prípadne ich môžete odovzdať priamo v kancelárii TJ Spartak Myjava na Hodžovej ulici tajomníkovi TJ, Mgr. Jánovi Viselkovi. Uzávierka nominácií je v piatok 25. januára 2019. Po tomto termíne budú nominácie zverejnené v týždenníku Kopaničiar Expres, na webovej stránke mesta Myjava a vo videotexte TV Myjava. Následne bude môcť verejnosť hlasovať za svojich favoritov v online ankete na stránke www.spartakmyjava.sk a prostredníctvom hlasovacích lístkov zverejnených v týždenníku Kopaničiar Expres. Hlasovacie lístky zverejnené v týždenníku Kopaničiar Expres budú opäť žrebovateľné. Svoje hlasy na anketových lístkoch budete môcť zasielať na adresu: Kopaničiar expres - redakcia, P.O. Box 40, 907 01 Myjava.
     Pri nomináciách jednotlivých športovcov a športových kolektívov, prosíme, k popisu dosiahnutých výsledkov za rok 2018 priložte aj fotografie športovca či kolektívu v elektronickej podobe, napríklad vo formáte jpg. a v dostatočnom rozlíšení, aby mohli byť v prípade potreby použiteľné na slávnostnom vyhlasovaní výsledkov ankety. Oceňované budú tieto kategórie:

  • Športovec roka
  • Kolektív roka
  • Tréner roka
  • Objav roka
  • Osobnosti myjavského športu - Sieň slávy

     Anketa vyvrcholí slávnostným galaprogramom v Kultúrnom dome Samka Dudíka v piatok 1. marca 2019 o 18.00 h, na ktorom budú odovzdané ocenenia víťazom jednotlivých kategórií. Ceny budú odovzdávať predstavitelia mesta, zástupcovia sponzorov i významné slovenské športové osobnosti, ktoré sa na programe zúčastnia.

Ing. Pavol Kosík
podpredseda Komisie kultúry a športu