Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Myjava s cennou výhrou v Beluši


TIPOS III. LIGA ZÁPAD 2019/2020, 2. kolo, 11. 8. 2019
TJ KOVO BELUŠA - SPARTAK MYJAVA 0 : 1 (0 : 1)

 

Zostava Spartaka Myjava: Solnička – Toman, Horeš (K), Sivák, Lopušan – Pekár, Flamík (85.Svatík), Kóňa (90.Kočica) – Vávra (79.Pecha), Miklovič (78.Jorík), Copko (59.Karika)

 

 

Myjava vstúpila do 3.ligy víťazne


TIPOS III. LIGA ZÁPAD 2019/2020, 1. kolo, 2. 8. 2019
SPARTAK MYJAVA - FC VION ZLATÉ MORAVCE/VRÁBLE B 2 : 0 (0 : 0)

 

Zostava Spartaka Myjava: Solnička – Toman, Horeš (K), Sivák, Lopušan – Pekár, Flamík, Kóňa – Vávra (86.Pecha), Miklovič (66.Jorík), Copko (83.Karika)

 

 

Pohárová stopka pre Myjavu hneď v prvom kole


Slovnaft Cup 2019/2020, 1. kolo, 27. 7. 2019
OK ČASTKOVCE – SPARTAK MYJAVA 2 : 1 (1 : 1)

 

Zostava Spartaka Myjava: Kubica – Lopušan, Sivák, Horeš (K), Toman – Copko, Flamík (81. Svatík), Pekár, Kóňa, Vávra (55. Pecha) – Jorík (55. Miklovič)

 

   

Vyžrebovanie jesennej časti TIPOS III. ligy sezóny 2019/2020

MYJAVA, 26. 7. 2019 - V piatok 2. augusta 2019 sa začína jesenná časť TIPOS III. ligy Západ sezóny 2019/2020. Na hráčov Spartaka Myjava čaká 15 zápasov, jesennú časť súťaže uzavrú 10. novembra v Galante. Hracím dňom domácich zápasov bude v novej sezóne opäť piatok.

 

Myjava zavŕšila prípravu výhrou


Prípravný zápas (24. 7. 2019)

SPARTAK MYJAVA - OFK TOVARNÍKY 5 : 0 (2 : 0)

Zostava Spartaka Myjava: Solnička (46.Kubica D.) – Toman (46.Pecha), Sivák (46.Horeš), Brezina, Kočica (79.Pekár) – Pekár (61.Flamík), Flamík (46.Lopušan), Kóňa (61.Copko) – Zmeko (46.Vávra), Jorík (56.Miklovič), Copko (46.Karika)

 

 

Myjava víťazne aj v druhom prípravnom dueli


Prípravný zápas (20. 7. 2019)

SPARTAK MYJAVA - ČSK UHERSKÝ BROD 2 : 0 (1 : 0)

Zostava Spartaka Myjava: Solnička, Brezina, Kóňa, Pekár, Pecha, Vlado, Toman, Sivák, Lopušan, Miklovič, Karika

 

   
   
 
Muži - TIPOS III. liga Západ
  Doma  CelkomVonku
  VRPB
Malženice40112
Marcelová31010
Myjava3019
N. Zámky2208
Gabčíkovo2107
Šaľa2117
Crystal2117
V. Ludince2016
Nitra B2016
10 Pov. Bystrica2016
11 Nové Mesto1215
12 Kalná1124
13 Galanta1114
14 Zl. Moravce1114
15 Trnava B1023
16 Beluša0111
  VRPB
Myjava50215
Gabčíkovo42114
Pov. Bystrica42114
Marcelová41213
Crystal41213
Malženice40312
Nitra B32211
Šaľa31310
Zl. Moravce31310
10 N. Zámky2238
11 V. Ludince2157
12 Trnava B2147
13 Beluša1326
14 Nové Mesto1336
15 Kalná1245
16 Galanta1245
  VRPB
Pov. Bystrica2208
Gabčíkovo2117
Myjava2016
Zl. Moravce2026
Crystal2016
Nitra B1215
Beluša1215
Trnava B1124
Marcelová1023
Šaľa1023
11 Nové Mesto0121
12 Galanta0131
Kalná0121
14 V. Ludince0141
15 Malženice0020
16 N. Zámky0030