Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Tipsport liga 2011 - výsledky

ilustračný obrázok Tipsport liga

Rozpis zápasov, výsledky, tabuľky a poradie tímov 14-teho ročníka zimného futbalového turnaja Tipsport liga 2011...

 

SKUPINA A

 A SKUPINA (Praha): 1. FK Příbram, FK Baumit Jablonec, FK Viktoria Žižkov, SK Dynamo České Budějovice, Bohemians 1905

ROZPIS ZÁPASOV A VÝSLEDKY:

8. 1.Příbram - Jablonec1 : 419. 1.Jablonec - Žižkov1 : 2
9. 1.Žižkov - Příbram1 : 222. 1.Žižkov - Budějovice2 : 2
15. 1.Bohemians - Žižkov1 : 022. 1.Jablonec - Bohemians3 : 2
15. 1.Budějovice - Jablonec0 : 423. 1.Příbram - Bohemians0 : 1
16. 1.Bohemians - Budějovice1 : 126. 1.Budějovice - Příbram2 : 0

AKTUÁLNE PORADIE:

PORADIE:
V
R
P
SKÓRE
BODY
1. FK Baumit Jablonec
3
0
1
12 : 5
9
2. Bohemians 1905
2
1
1
5 : 4
7
3. SK Dynamo Č. Budějovice
1
2
1
5 : 7
5
4. FK Viktoria Žižkov
1
1
2
5 : 6
4
5. 1. FK Příbram
1
0
3
3 : 8
3

SKUPINA B

 B SKUPINA (Děčín): FK Teplice, SK Slovan Varnsdorf, FC Slovan Liberec, FK Ústí nad Labem,
SK Kladno

ROZPIS ZÁPASOV A VÝSLEDKY:

8. 1.Teplice - Varnsdorf2 : 319. 1.Teplice - Kladno4 : 0
11. 1.Liberec - Ústí n.Labem1 : 219. 1.Varnsdorf - Ústí n/Labem0 : 3
15. 1.Kladno - Liberec1 : 422. 1.Ústí n.Labem - Kladno3 : 1
15. 1.Ústí n.Labem - Teplice3 : 422. 1.Liberec - Teplice2 : 2
16. 1.Kladno - Varnsdorf2 : 125. 1.Varnsdorf - Liberec0 : 3

AKTUÁLNE PORADIE:

PORADIE:
V
R
P
SKÓRE
BODY
1. FK Ústí nad Labem
3
0
1
11 : 6
9
2. FC Slovan Liberec
2
1
1
10 : 5
7
3. FK Teplice
2
1
1
12 : 8
7
4. SK Slovan Varnsdorf
1
0
3
4 : 10
3
5. SK Kladno
1
0
3
4 : 12
3

SKUPINA C

 C SKUPINA (Brno): 1. SC Znojmo, FC Vysočina Jihlava, MFK Dubnica nad Váhom, FC Zbrojovka Brno,
SK Sigma Olomouc

ROZPIS ZÁPASOV A VÝSLEDKY:

8. 1.Olomouc - Brno3 : 215. 1.Jihlava - Dubnica2 : 2
8. 1.Dubnica - Olomouc2 : 419. 1.Jihlava - Olomouc0 : 0
8. 1.Dubnica - Brno1 : 322. 1.Olomouc - Znojmo4 : 1
8. 1.Znojmo - Jihlava 2 : 322. 1.Brno - Jihlava2 : 0
15. 1.Znojmo - Dubnica4 : 122. 1.Brno - Znojmo0 : 0

AKTUÁLNE PORADIE:

PORADIE:
V
R
P
SKÓRE
BODY
1. SK Sigma Olomouc
3
1
0
11 : 5
10
2. FC Zbrojovka Brno
2
1
1
7 : 4
7
3. FC Vysočina Jihlava
1
2
1
5 : 6
5
4. 1. SC Znojmo
1
1
2
7 : 8
4
5. MFK Dubnica nad Váhom
0
1
3
6 : 13
1

SKUPINA D

 D SKUPINA (Myjava): TJ Spartak Myjava, FC Tescoma Zlín, FC Spartak Trnava,
FC ViOn Zlaté Moravce

ROZPIS ZÁPASOV A VÝSLEDKY:

8. 1.Zlín - Trnava0 : 115. 1.Zl. Moravce - Zlín2 : 0
9. 1.Zl. Moravce - Myjava0 : 122. 1.Myjava - Zlín3 : 5
15. 1.Myjava - Trnava1 : 122. 1.Trnava - Zl. Moravce2 : 3

AKTUÁLNE PORADIE:

PORADIE:
V
R
P
SKÓRE
BODY
1. FC ViOn Zlaté Moravce
2
0
1
5 : 3
6
2. FC Spartak Trnava
1
1
1
4 : 4
4
3. TJ Spartak Myjava
1
1
1
5 : 6
4
4. FC Tescoma Zlín
1
0
2
5 : 6
3

FC ViOn Zlaté Moravce odohrá s víťazom skupiny "E" MŠK Žilina barážové stretnutie o miestenku v semifinále.
Baráž sa odohrá v stredu 26. 1. 2011 o 16:00 hod na umelej trávnatej ploche v Myjave.

SKUPINA E

 E SKUPINA (Žilina): MŠK Žilina, AS Trenčín, MFK Tatran AOS Liptovský Mikuláš,
FK Fotbal Třinec

ROZPIS ZÁPASOV A VÝSLEDKY:

8. 1.Třinec - L. Mikuláš2 : 015. 1.Trenčín - L. Mikuláš0 : 0
8. 1.Trenčín - Žilina 0 : 118. 1.L. Mikukáš - Žilina1 : 3
15. 1.Žilina - Třinec 4 : 022. 1.Třinec - Trenčín0 : 4

AKTUÁLNE PORADIE:

PORADIE:
V
R
P
SKÓRE
BODY
1. MŠK Žilina
3
0
0
8 : 1
9
2. AS Trenčín
1
1
1
4 : 1
4
3. FK Fotbal Třinec
1
0
2
2 : 8
3
4. MFK Tatran AOS L. Mikuláš
0
1
2
1 : 5
1

MŠK Žilina odohrá s víťazom skupiny "D" FC ViOn Zlaté Moravce barážové stretnutie o miestenku v semifinále.
Baráž sa odohrá v stredu 26. 1. 2011 o 16:00 hod na umelej trávnatej ploche v Myjave.

SEMIFINÁLE

BARÁŽ O POSTUP DO SEMIFINÁLE (víťazi skupín "D" a "E"):

26. 1. 2011 o 16:00     MŠK Žilina - FC ViOn Zlaté Moravce     1:2

SEMIFINÁLE:

29. 1. 2011 o 10:30     FK Baumit Jablonec - FC ViOn Zlaté Moravce     2:3
29. 1. 2011 o 13:30     FK Ústí nad Labem - SK Sigma Olomouc     0:2

FINÁLE

FINÁLE TIPSPORT LIGY 2011:

30. 1. 2011 o 13:30     FC ViOn Zlaté Moravce - SK Sigma Olomouc    1:3

 

 
   
 

Posledný zápas

OK Častkovce Spartak Myjava

22. kolo IV. ligy ZsFZ:
Častkovce - Myjava
1:1 (0:1)

POZRIEŤ REPORT

Muži - IV. liga severozápad
  Doma  CelkomVonku
  VRPB
Šimonovany91028
Malženice90127
Partizánske82126
Myjava72023
Častkovce63121
Boleráz62120
Hlohovec53218
Tr. Stankovce51316
J. Bohunice44316
10 Domaniža50415
11 Prečín33412
12 Vrbové33312
13 N. Dubnica32511
14 V. Kostoľany31610
15 Holíč3069
16 Tr. Teplice0000
  VRPB
Malženice162150
Šimonovany133442
Častkovce115338
Myjava115438
Partizánske104634
Boleráz85629
Domaniža821026
Vrbové66724
Hlohovec66824
10 J. Bohunice65923
11 N. Dubnica631021
12 Tr. Stankovce611219
13 Prečín531118
14 Holíč411513
15 V. Kostoľany331312
16 Tr. Teplice0000
  VRPB
Malženice72023
Častkovce52217
Myjava43415
Šimonovany42414
Vrbové33412
Domaniža32611
N. Dubnica31510
Boleráz2359
Partizánske2258
10 J. Bohunice2167
11 Hlohovec1366
12 Prečín2076
13 Holíč1194
14 Tr. Stankovce1093
15 V. Kostoľany0272
16 Tr. Teplice0000