Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Vyžrebovanie jesennej časti TIPOS III. ligy sezóny 2019/2020

MYJAVA, 26. 7. 2019 - V piatok 2. augusta 2019 sa začína jesenná časť TIPOS III. ligy Západ sezóny 2019/2020. Na hráčov Spartaka Myjava čaká 15 zápasov, jesennú časť súťaže uzavrú 10. novembra v Galante. Hracím dňom domácich zápasov bude v novej sezóne opäť piatok.

 

    
 
Vyžrebovanie TIPOS 3. ligy Západ 2019/2020 - jesenná časť:
 
Kolo Dátum Čas Zápas
1. 2. 8. 2019 19.00 h Spartak Myjava - FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble B
2. 11. 8. 2019 17.00 h TJ KOVO Beluša - Spartak Myjava
3. 16. 8. 2019 19.00 h Spartak Myjava - AFC Nové Mesto nad Váhom
4. 24. 8. 2019 17.00 h MŠK Považská Bystrica - Spartak Myjava
5. 4. 9. 2019 19.00 h Spartak Myjava - FC Spartak Trnava B
6. 8. 9. 2019 10.30 h FC Nitra B - Spartak Myjava
7. 13. 9. 2019 19.00 h Spartak Myjava - OFK Malženice
8. 21. 9. 2019 15.30 h FKM Nové Zámky - Spartak Myjava
9. 27. 9. 2019 19.00 h Spartak Myjava - TJ Družstevník Veľké Ludince
10. 6. 10. 2019 14.30 h ŠK LR Crystal Lednické Rovne - Spartak Myjava
11. 11. 10. 2019 17.00 h Spartak Myjava - FK Marcelová
12. 19. 10. 2019 14.00 h KFC Kalná nad Hronom - Spartak Myjava
13. 25. 10. 2019 17.00 h Spartak Myjava - ŠK 1923 Gabčíkovo
14. 1. 11. 2019 17.00 h Spartak Myjava – FK Slovan Duslo Šaľa
15. 10. 11. 2019 13.30 h FC Slovan Galanta – Spartak Myjava

O prípradných zmenách budeme informovať.


 

 
 
   
 
Muži - TIPOS III. liga Západ
  Doma  CelkomVonku
  VRPB
Malženice51116
Marcelová51016
Myjava50115
V. Ludince40112
Šaľa32111
Gabčíkovo31110
Crystal31210
Nitra B3029
N. Zámky2319
10 Nové Mesto2228
11 Beluša2117
12 Galanta2127
13 Pov. Bystrica2127
14 Trnava B2036
15 Zl. Moravce1215
16 Kalná1144
  VRPB
Myjava90227
Pov. Bystrica63221
Gabčíkovo62320
Crystal62320
Malženice61419
Marcelová61419
Beluša43315
Šaľa43415
Nitra B42414
10 V. Ludince41713
11 Galanta33512
12 Nové Mesto33512
13 Zl. Moravce32511
14 Trnava B32611
15 N. Zámky24510
16 Kalná1285
  VRPB
Pov. Bystrica42014
Myjava40112
Gabčíkovo31210
Crystal31110
Beluša2228
Zl. Moravce2046
Nitra B1225
Galanta1235
Trnava B1235
10 Šaľa1134
11 Nové Mesto1134
12 Malženice1033
13 Marcelová1043
14 Kalná0141
15 V. Ludince0161
16 N. Zámky0141