Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Prehľad prípravných zápasov jednotlivých tímov

MYJAVA, 7. 1. 2019 - Od dnešného dňa sa postupne začnú jednotlivé družstvá Spartaka Myjava pripravovať na jarnú časť sezóny 2018/2019. V tabuľkovom prehľade nájdete program prípravných zápasov a turnajov. 

 
 
Muži A
 
Zápas Dátum Čas
Myjava - Dunajská Lužná sobota 19. 1. 2019 14.00 h
Myjava - Pezinok sobota 26. 1. 2019 10.00 h
Myjava - Devínska Nová Ves sobota 2. 2. 2019 10.00 h
Myjava - Rohožník sobota 9. 2. 2019 11.00 h
Hodonín - Myjava sobota 16. 2. 2019 11.00 h
Myjava - Púchov sobota 23. 2. 2019 14.00 h
Myjava - Lednické Rovne sobota 2. 3. 2019  


Muži B

Zápas Dátum Čas
Myjava - Rohov nedeľa 27. 1. 2019 14.00 h
súper v riešení nedeľa 3. 2. 2019  
Myjava - Popudinské Močidlany nedeľa 10. 2. 2019 14.00 h
Myjava - Hlboké nedeľa 17. 2. 2019 14.00 h
Myjava - Hradište nedeľa 24. 2. 2010 14.00 h
Myjava - Stará Turá nedeľa 3. 3. 2019 14.00 h

Starší dorast U19

Zápas Dátum Čas
Myjava - Rača sobota 19. 1. 2019 10.00 h
Myjava - Domino Bratislava sobota 26. 1. 2019 12.00 h
Myjava - Devínska Nová Ves sobota 2. 2. 2019 12.00 h
Myjava - Přerov sobota 9. 2. 2019 14.00 h
Myjava - Kroměříž sobota 16. 2. 2019 14.00 h
Hodonín - Myjava sobota 23. 2. 2019 10.00 h
Myjava - Prostějov sobota 2. 3. 2019  
Myjava - Brno Líšeň nedeľa 10. 3. 2019  


Mladší dorast U17

Zápas Dátum Čas
Myjava - Rača sobota 19. 1. 2019 12.00 h
Myjava - Domino Bratislava sobota 26. 1. 2019 14.00 h
Myjava - Devínska Nová Ves sobota 2. 2. 2019 14.00 h
Myjava - Přerov sobota 9. 2. 2019 16.00 h
Myjava - Kroměříž sobota 16. 2. 2019 16.00 h
Hodonín - Myjava sobota 23. 2. 2019 12.00 h
Myjava - Prostějov sobota 2. 3. 2019  
Myjava - Líšeň nedeľa 10. 3. 2019  


Starší žiaci U15

Zápas Dátum Čas
Hodonín - Myjava nedeľa 20. 1. 2019 9.00 h
Myjava - Staré Mesto nedeľa 27. 1. 2019 10.00 h
Myjava - Častkovce nedeľa 3. 2. 2019 10.00 h
Myjava - Rača nedeľa 10. 2. 2019 10.00 h
Myjava - Púchov sobota 16. 2. 2019 10.00 h
Myjava - Kysucké Nové Mesto sobota 23. 2. 2019 10.00 h
Myjava - Trebatice nedeľa 3. 3. 2019 10.00 h


Mladší žiaci U13

Zápas Dátum Čas
Halový turnaj (Hluk) nedeľa 13. 1. 2019 8.00 h
Hodonín - Myjava nedeľa 20. 1. 2019 10.45 h
Myjava - Staré Mesto nedeľa 27. 1. 2019 12.00 h
Myjava - Častkovce nedeľa 3. 2. 2019 12.00 h
Myjava - Rača nedeľa 10. 2. 2019 12.00 h
Myjava - Púchov sobota 16. 2. 2019 12.00 h
Myjava - Kysucké Nové Mesto sobota 23. 2. 2019 12.00 h
Myjava - Trebatice nedeľa 3. 3. 2019 12.00 h

Ženy

Zápas Dátum Čas
Halový turnaj Trenčín sobota 19. 1. 2019  
Halový turnaj Myjava sobota 26. 1. 2019 8.00 h
Myjava - Slovácko nedeľa 3. 2. 2019 14.00 h
Halový turnaj Viedeň nedeľa 10. 2. 2019  
Astra Hungary - Myjava nedeľa 17. 2. 2019  
Myjava - Újpest FC nedeľa 24. 2. 2019 10.00 h
St. Pölten - Myjava sobota 2. 3. 2019 15.00 h
Myjava - Brno Heršpice nedeľa 10. 3. 2019 14.30 h
Myjava - Trenčín sobota 16. 3. 2019 14.00 h

Juniorky

Zápas Dátum Čas
Halový turnaj Myjava sobota 26. 1. 2019 8.00 h
Myjava - Slovácko sobota 9. 2. 2019 18.00 h
Astra Hungary - Myjava nedeľa 17. 2. 2019  
Myjava - Újpest FC nedeľa 24. 2. 2019 12.00 h
St. Pölten - Myjava sobota 2. 3. 2019 15.00 h
Myjava - Brno Líšeň nedeľa 10. 3. 2019 16.30 h

Žiačky

Zápas Dátum Čas
Halový turnaj Myjava nedeľa 20. 1. 2019  
Halový turnaj Myjava streda 26. 1. 2019  
Halový turnaj Viedeň nedeľa 10. 2. 2019  
Halový turnaj Trenčín nedeľa 17. 2. 2019  
Turnaj Trenčín nedeľa 10. 3. 2019 9.00 h
Myjava - Trenčín sobota 16. 3. 2019 16.00 h


 

autor textu: T. Marek
 
 
   
 
Muži - IV. liga severozápad
  Doma  CelkomVonku
  VRPB
J. Bohunice71022
Hlohovec61019
Myjava60018
Častkovce60118
Šimonovany52117
Domaniža51116
Tr. Stankovce42214
Partizánske33112
Boleráz32111
10 Vrbové32211
11 Lehota p. V.31210
12 Prečín2228
13 Trebatice2066
14 Prievidza1235
15 Bánovce1154
16 Beluša0000
  VRPB
J. Bohunice93230
Myjava92329
Hlohovec92229
Šimonovany82426
Častkovce82426
Domaniža74325
Partizánske73424
Tr. Stankovce54519
Boleráz54519
10 Lehota p. V.53618
11 Vrbové44616
12 Prečín32911
13 Trebatice311010
14 Prievidza1396
15 Bánovce11124
16 Beluša0000
  VRPB
Partizánske40312
Myjava32311
Hlohovec31210
Šimonovany3039
Domaniža2329
Častkovce2238
J. Bohunice2228
Boleráz2248
Lehota p. V.2248
10 Tr. Stankovce1235
11 Vrbové1245
12 Trebatice1144
13 Prečín1073
14 Prievidza0161
15 Beluša0000
16 Bánovce0070