Spartak Myjava B: Tesná prehra v Trenčianskom Jastrabí

6.liga ObFZ TN 2018/2019, 13.kolo (28. 10. 2018)

TJ INOVEC TRENČIANSKE JASTRABIE - SPARTAK MYJAVA B 1 : 0 (0 : 0)

Zostava Myjavy: Černák - Fukna, Sivák, Podmajerský, Čobrda - Strnátka (65.Hodúl), Oríšek, Viselka M. (71.Konečný), Viselka J., Kubica - Zmeko (85.Majerník)

Za daždivého počasia sme odohrali zápas proti družstvu z Trenčianskeho Jastrabia. Kombinačnou hrou sme sa snažili mať kontrolu nad zápasom. Úvod bol v našej réžii, dokázali sme si vypracovať gólové príležitosti, ale realizácia nebola úspešná. Domáci hrozili jednoduchým prechodom do útoku, kde šikovní útočníci zamestnávali našu obranu. V 1.polčase sme si vypracovali štyri vyložené šance, skóre však bolo bezgólové. Do druhého polčasu sme vkročili ešte aktívnejšie. Dominovali sme, zahrávali sme veľké množstvo rohových kopov i štandardných situácií. V zápase sme trikrát nastrelili konštrukciu domácej brány, ale gól sme nedali ani zo samostatného nájazdu Oríška. Trest prišiel v závere zápasu, päť minút pred koncom domáci hráč Glasa trafil z otočky spoza šestnástky veľmi presne - 1:0. Výsledkovo sme teda zápas nezvládli, bez gólov sa zápasy nevyhrávajú.

autor textu: I. Pszota