Spartak Myjava B: Myjava nestačila na Veľké Bierovce/Opatovce

6.liga ObFZ TN 2018/2019, 9.kolo (30. 9. 2018)

TJ SPP VEĽKÉ BIEROVCE-OPATOVCE - SPARTAK MYJAVA B 4 : 1 (1 : 0)

Zostava Myjavy: Černák - Podmajerský (76.Čobrda), Konečný, Manák, Hodúl, Viselka M., Sivák, Pszota, Viselka J., Strnátka (80.Majerník), Oríšek

Na dobre pripravenom ihrisku v Bierovciach sme podali priemerný výkon. Od úvodu bolo zrejmé, že domáci chcú pre úspešný výsledok urobiť maximum. Boli dôraznejší, aktívnejší a hrali účelne. Už v 14. minúte šli do vedenia strelou z hranice šestnástky. Strelecké príležitosti sme si vypracovali aj my, loptu sme mali častejšie na svojich kopačkách. Domáci však hrali obetavo a zodpovedne. Druhý polčas mal podobný priebeh, domácim sa podarilo dať druhý gól. My sme síce rýchlo odpovedali Oríškom, ktorý prekonal súperovho brankára po prihrávke Mareka Viselku, ale súper okamžite odskočil gólom na 3:1. Zápas bol nervózny s množstvom súbojov, aj faulov. Bodku za našim nevydareným zápasom dal domáci hráč, ktorý využil naše zaváhanie pri rozohrávke. Domáci zvíťazili zaslúžene.

autor textu: I. Pszota