Spartak Myjava "B" : Tesná výhra nad Kostolným

Prípravný zápas (11. 2. 2018)

SPARTAK MYJAVA B - Kostolné 3 : 2 (2 : 0)

Zostava Myjavy: Černák - Konečný, Podmajerský, Majdlen, Čobrda - Manák, Majerník, Viselka M., Kubica, Strnátka - Oríšek. Striedal: Duga.

Zhodnotenie zápasu trénerom:

V prípravnom zápase na umelej tráve v Myjave sme nastúpili proti Kostolnému. Úvod zápasu bol v našej réžii, do dvadsiatej minúty sme strelili dva góly. Prvý po centri Strnátku zakončil na zadnej tyči Oríšek a druhý po prihrávke Kubicu Marek Viselka, ktorý preloboval brankára. Hru sme mali pod kontrolou, často sme však zbytočne zložito riešili herné situácie. V úvode druhého polčasu sme zahodili ďalšie vyložené šance a súper znížil po našej hrubej chybe na 1:2. Vzápätí sme nepremenili Kubicom pokutový kop a po ďalšej obrovskej chybe súper dokonca vyrovnal. V závere zápasu sme pridali aspoň víťazný gól Oríškom. V zápase sme však nepodali očakávaný výkon, pohyb bol slabý, veľa prihrávok sme pokazili a tak sme si skomplikovali zápas sami.

Góly Myjavy: Oríšek 2, Viselka M.

autor: Igor Pszota