Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Myjava stále bez straty bodu


TIPOS III. LIGA ZÁPAD 2019/2020, 3. kolo, 16. 8. 2019
SPARTAK MYJAVA - AFC NOVÉ MESTO NAD VÁHOM 1 : 0 (0 : 0)

 

Zostava Spartaka Myjava: Kubica D. – Toman, Horeš (K), Sivák, Lopušan – Pekár (90.Kočica), Flamík (32.Svatík), Kóňa – Vávra (78.Pecha), Miklovič (61.Jorík) , Copko (21.Karika)

 

 

Myjava s cennou výhrou v Beluši


TIPOS III. LIGA ZÁPAD 2019/2020, 2. kolo, 11. 8. 2019
TJ KOVO BELUŠA - SPARTAK MYJAVA 0 : 1 (0 : 1)

 

Zostava Spartaka Myjava: Solnička – Toman, Horeš (K), Sivák, Lopušan – Pekár, Flamík (85.Svatík), Kóňa (90.Kočica) – Vávra (79.Pecha), Miklovič (78.Jorík), Copko (59.Karika)

 

 

Myjava vstúpila do 3.ligy víťazne


TIPOS III. LIGA ZÁPAD 2019/2020, 1. kolo, 2. 8. 2019
SPARTAK MYJAVA - FC VION ZLATÉ MORAVCE/VRÁBLE B 2 : 0 (0 : 0)

 

Zostava Spartaka Myjava: Solnička – Toman, Horeš (K), Sivák, Lopušan – Pekár, Flamík, Kóňa – Vávra (86.Pecha), Miklovič (66.Jorík), Copko (83.Karika)

 

   

Pohárová stopka pre Myjavu hneď v prvom kole


Slovnaft Cup 2019/2020, 1. kolo, 27. 7. 2019
OK ČASTKOVCE – SPARTAK MYJAVA 2 : 1 (1 : 1)

 

Zostava Spartaka Myjava: Kubica – Lopušan, Sivák, Horeš (K), Toman – Copko, Flamík (81. Svatík), Pekár, Kóňa, Vávra (55. Pecha) – Jorík (55. Miklovič)

 

 

Vyžrebovanie jesennej časti TIPOS III. ligy sezóny 2019/2020

MYJAVA, 26. 7. 2019 - V piatok 2. augusta 2019 sa začína jesenná časť TIPOS III. ligy Západ sezóny 2019/2020. Na hráčov Spartaka Myjava čaká 15 zápasov, jesennú časť súťaže uzavrú 10. novembra v Galante. Hracím dňom domácich zápasov bude v novej sezóne opäť piatok.

 

Myjava zavŕšila prípravu výhrou


Prípravný zápas (24. 7. 2019)

SPARTAK MYJAVA - OFK TOVARNÍKY 5 : 0 (2 : 0)

Zostava Spartaka Myjava: Solnička (46.Kubica D.) – Toman (46.Pecha), Sivák (46.Horeš), Brezina, Kočica (79.Pekár) – Pekár (61.Flamík), Flamík (46.Lopušan), Kóňa (61.Copko) – Zmeko (46.Vávra), Jorík (56.Miklovič), Copko (46.Karika)

 

   
   
 
Muži - TIPOS III. liga Západ
  Doma  CelkomVonku
  VRPB
Malženice2006
Šaľa2006
Myjava2006
V. Ludince1003
Gabčíkovo1003
Nitra B1003
Zl. Moravce1003
Marcelová1003
Pov. Bystrica1003
10 N. Zámky0202
11 Nové Mesto0101
Crystal0101
13 Kalná0111
14 Galanta0000
15 Trnava B0010
16 Beluša0010
  VRPB
Myjava3009
Malženice2006
Šaľa2016
Pov. Bystrica1205
Gabčíkovo1114
Nitra B1104
Crystal1104
V. Ludince1013
Marcelová1013
10 Beluša1023
11 Zl. Moravce1013
12 Kalná0212
13 N. Zámky0212
14 Nové Mesto0121
15 Trnava B0020
16 Galanta0020
  VRPB
Crystal1003
Myjava1003
Beluša1013
Pov. Bystrica0202
Nitra B0101
Kalná0101
Gabčíkovo0111
Malženice0000
Marcelová0010
Šaľa0010
11 Nové Mesto0020
Zl. Moravce0010
V. Ludince0010
14 Trnava B0010
15 Galanta0020
16 N. Zámky0010