Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Starší a mladší dorast: 12. kolo

ilustračný obrázok

Starší dorast U19 :
12. kolo (20. 10. 2012) : Spartak Myjava - FC Ružinov 4:0 (0:0)

Mladší dorast U17 :
12. kolo (20. 10. 2012) : Spartak Myjava - FC Ružinov 2:0 (0:0)

 

STARŠÍ DORAST U19 :

Spartak Myjava - FC Ružinov 4:0 (0:0)
Zostava Myjavy: Ľutujeme, ale nie je k dispozícii.

Zhodnotenie zápasu trénerom :

V prvom polčase nás súper zaskočil aktívnym presingom a donútil nás k sérii chýb, po ktorých si vytvoril niekoľko vyložených šancí. My sme hrozili len zo štandardných situácií kopaných z krídelného priestoru, ale pred bránou súpera nám chýbal kľud a dôraz. Najväčšou šancou bolo brvno po strele Holiča zo strednej vzdialenosti. Po dôraznom pohovore cez prestávku a po prestriedaní to boli práve striedajúci hráči - Peter Sivák a Tomič, ktorí zaznamenali v priebehu ôsmich minút tri góly. Posledný padol z pokutového kopu a hetrik tak mohol zavŕšiť Sivák.

MLADŠÍ DORAST U17 :

Spartak Myjava - FC Ružinov 2:0 (0:0)
Zostava Myjavy: Janček, Plichta, Flamík, Durec, L. Mareš, Havlík (78' Gímeš), Čobrda, Lipár (41' Švancara), Kulíšek (41' Žúrek), T. Mareš, Halabrín (60' Baranovič).

Zhodnotenie zápasu asistentom trénera :

Do zápasu sme nastúpili s cieľom vyhrať a predviesť dobrý zodpovedný výkon. Avšak v priebehu hry sme kazili veľké množstvo prihrávok a hrali sme s malou agresivitou v osobných súbojoch. Chýbala nám dlhšia medzihra a lepšia práca s loptou. V prvom polčase sme si vypracovali dve šance, keď prvá strela skončila na tyči a v druhej súpera zachránil brankár. Súper nás ohrozil krížnou strelou v 29. minúte, ktorú brankár Janček výborne vyrazil.

Po prestriedaní v druhom polčase, sme zvýšili pohyb a dôraz a viac sme sa tlačili pred bránu súpera. Vypracovali sme si pár štandardných situácií, ale súper nás výborne pokryl. V 62. minúte sme dali gól, keď center L. Mareša hlavou zakončil Baranovič. V 73. minúte nám konečne vyšiel priamy kop Flamíka, keď J. Durec na dva krát skóroval. Súpera sme už do šancí nepustili a víťazstvo udržali. Aj keď sme nepredviedli nás najlepší výkon, zvíťazili sme po zodpovednom a poctivom výkone.