Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Výsledky mládeže v 32. týždni 2018

Spartak Myjava - ilustračný obrázok


MYJAVA, 14. 8. 2018 - Prehľad výsledkov mládežníckych tímov Spartaka Myjava z uplynulého týždňa.

 

STARŠÍ DORAST U19 :

FC Baník Prievidza - Spartak Myjava 2:2 (0:1)

Zostava Myjavy: Samul - Dubovský, Brezina (Nálepa), Šturdík, Kodaj (Repta) - Tomka, Bóor (Cintula), Allina (Pszota), Kusý (Osuský) - Gálik, Kunka

Zhodnotenie zápasu:

     V tomto zápase sme zbytočne stratili dva body, keď sme zlyhali v koncovke. Príležitostí na skórovanie sme si vytvorili na dva zápasy, no z množstva šancí sme strelili len dva góly. Vlastne tri, no jeden nám pre údajný ofsajd nebol uznaný. Domáci sa po celý zápas bránili, snažili sa o rýchle protiútoky. Z troch striel na našu bránu sme dvakrát inkasovali, čo nie je dobrá vizitka našej defenzívy. Naši hráči sa snažili, no chýbalo nám v zakončení trochu viac pokoja a šťastia. V druhom polčase sa viac nehralo ako hralo, domáci hráči hru kúskovali, ležali na tráve a nechávali sa ošetrovať, čo im páni rozhodcovia tolerovali. Dokonca v závere zápasu nebolo čím hrať, pretože „záhadne“ zmizli lopty, ktoré bolo určené na hranie ako náhradné. Každopádne tento zápas sme mali zvládnuť za tri body, pretože domáci veľa futbalu nepredviedli.

Góly Myjavy: Gálik, Cintula

MLADŠÍ DORAST U17 :

FC Baník Prievidza - Spartak Myjava 0:1 (0:0)

Zostava Myjavy: Vdoviak, Nešták (Vajaš), Halabrín, Kolník, Benda, Adamovic, Mareček (Kročian), Adásek, Fedoráš, Jankových, Kováč (Havlík T.)

Zhodnotenie zápasu:

     Naše ďalšie majstrovské stretnutie sme odohrali na pôde súpera z Prievidze, ktorý bol na nás výborne pripravený. I keď sa zápas začal našou veľkou šancou už v 1.minúte po chybe brankára, Kováč nepremenil. Hra bola vyrovnaná, s minimálnym počtom šancí. Za zmienku ešte stojí strela Adáska, ktorá skončila tesne vedľa. Druhý polčas sa odohrával v podobnom duchu. Súper nás ohrozoval sporadicky, my sme boli nebezpeční hlavne zo štandardných situácií. Jedna z nich rozhodla aj o zápase, keď sa v 79.minúte po rohovom kope k odrazenej lopte dostal Adásek a skóroval. Treba povedať, že i keď možno trocha so šťastím, ale za bojovnosť a túžbu po víťazstve je naša výhra zaslúžená.

Gól Myjavy: Adásek

ĎALŠIE VÝSLEDKY :

Starší žiaci U15: Spartak Myjava - MŠO Štúrovo 1 : 1

Gól Myjavy:
Mareček

     Vo všetkých paremetroch vyrovnaného zápasu dobre zapadli chlapci, ktorých sa podarilo priviesť so Senice. Zápas bol náročný hlavne v hlavách starších hráčov, mladíci opäť potvrdili oprávnenosť ich zaradenia do zostavy. V prvom polčase náznaky príležitostí našich starších žiakov na skórovanie neboli úspešné, najväčšiu mal Horák. Súperova útočná aktivita končila na dobrých obranných zákrokoch defenzívnych myjavských hráčov.V druhom polčase sa obraz hry príliš nemenil, pokračovala vyrovnaná hra, kde mal rozhodnúť prvý strelený gól. Aj keď ho dosiahol súper v 56. minúte zápasu, nerozhodol. V 60. minúte vyrovanal Samo Durec. Zaslúžene, pretože za snahu v celom zápase si gól naši hráči určite zaslúžili..


Mladší žiaci U13: Spartak Myjava - MŠO Štúrovo 3 : 3

Góly Myjavy: Sládek, Belanský, Jankových