4 : 2

STARŠÍ DORAST U19

Hanácka Slávia Kroměříž - Spartak Myjava 0 : 5 (0 : 3)

Zhodnotenie zápasu trénerom:

Zápas Myjavčanom poslúžil na vyskúšanie si niektorých vecí, ktoré chcú aplikovať do hry a aby sa hráči, ktorí mali z rôznych dôvodov menej odohratých minút v prípravnom období dostali do zápasového rytmu. Prvý polčas patril Spartaku. Myjavčania dobre kombinovali, držali loptu a diktovali tempo hry. Presadili sa i strelecky a prakticky už po polčase bolo o výsledku rozhodnuté. V druhom polčase sa hra vyrovnala, no gólovo sa presadili len myjavskí hráči, ktorí ešte niekoľko výborných príležitostí zahodili. Dorastencom Spartaka futbal chutil a zaslúžene vyhrali rozdielom triedy.

Zostava Myjavy: Hučko - Osuský (Dubovský), Brezina, Šturdík (Nálepa), Kodaj - Pszota (Tomka), Kunka (Allina), Gálik, Kusý (Bóor) - Sidamonidze (Liška), Cintula

Góly Myjavy: Kusý 2, Cintula, Allina, Gálik

MLADŠÍ DORAST U17

Hanácka Slávia Kroměříž - Spartak Myjava 4 : 2

Mladší dorastenci Myjavy svoj posledný prípravný zápas odohrali s výborným súperom z Kromněříža. Duel však nezačali dobre, súper bol aktívnejší a lepšie kombinoval. Prvý trest v podobee gólu prišiel v 13. minúte po chybe v obrane Spartaka. Myjavčanom sa podarilo vyrovnať v 30. minúte, keď sa gólovo presadil Kravárik. Záver polčasu opäť patril súperovi a po chybe v rozohrávke kopaničiari inkasovali ďalší gól. Hneď na to po zle odpískanej jedenástke súper pridal ďalší gól na 3 : 1. Druhý polčas spartakovci začali lepšie a do vyložených šancí sa dostal Kravárik a Mareček, skóre sa však nemenilo. Naopak, ďalší gól dostali hostia z kopaníc po tečovanej strele. Skóre sa im napokon podarilo upraviť na konečných 4 : 2, strelcom bol Kováč.

Zostava Myjavy: Vdoviak, Kolník, Adamovic, Kolárik, Havlík T., Halabrín, Vajaš, Nešťák, Šimek, Marek, Kravárik
Náhradníci: Havlík N., Adásek, Kováč, Mareček, Jankovich, Benda, Fedoráš

Góly Myjavy: Kravárik, Kováč

autor textu: D. Dubovský, D. Kvasnica