Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Výsledky mládeže v 23. týždni 2018

Spartak Myjava - ilustračný obrázok


MYJAVA, 11. 6. 2018 - Prehľad výsledkov mládežníckych tímov Spartaka Myjava z uplynulého týždňa.

 

STARŠÍ DORAST U19 :

MŠK Považská Bystrica - Spartak Myjava 1:0 (0:0)

Zostava Myjavy: Dedík, Dubovský, Brezina, Boor, Matušica, Tomašech, Gálik, Tomka, Pszota, Kusý, Zmeko

Zhodnotenie zápasu:

     Od začiatku sa na ihrisku odohrával priemerný zápas, ktorému chýbala iskra a náboj. V porovnaní s predchádzajúcimi zápasmi nám chýbal väčší pohyb, presnosť a priamočiarosť. V prvom polčase okrem našej šance, keď Gálik nastrelil v dobrej pozícii tyč a Zmekovi v tutovke jemne podvihol loptu domáci brankár, čím zabránil istému gólu, sa toho veľa zaujímavého neodohralo. Domáci prakticky neohrozili našu bránu. Druhý polčas mal vyššie tempo, ale úrovňou sa nepribližoval našim najlepším výkonom. Keď sme nepremenili dobré šance Tomku, prišiel trest a domáci z ojedinelej možnosti strelili víťazný gól. Vyhrali zaslúžene, lebo boli schopní premeniť jednu z dvoch šancí, ktoré si dokázali v zápase vypracovať.

MLADŠÍ DORAST U17 :

MŠK Považská Bystrica - Spartak Myjava 1:1 (1:1)

Zostava Myjavy: Samul, Závodný (Benda), Fedoráš (Adásek), Nálepa, Osuský, Jankových, Kosík (Kolník), Kunka, Repta, Liška, Cintula (Kováč)

Zhodnotenie zápasu:

     V podpriemernom zápase sme podali jeden z najslabších výkonov v jarnej časti. Aj keď sme mali viac z hry ako domáci, nevedeli sme využiť niekoľko dobrých príležitostí na skórovanie. Domáci vyťažili z minima maximum, keď využili naše nedôsledné bránenie pri rohovom kope na strelenie gólu. Od tohto momentu sa hralo iba na súperovej polovici, no iba s jedným gólovým zápisom. Niektorý hráči zahrali pod svoje možnosti a preto sme prišli o možnosť bodovať naplno. Paradoxom zápasu bolo, že ani jeden z troch našich brankárov nemohol chytať, preto musel do brány nastúpiť hráč Osuský.

Gól Myjavy: Liška

ĎALŠIE VÝSLEDKY :

Starší žiaci U15: Myjava - Nové Zámky 3 : 0
Góly Myjavy: Halabrín J., Krahulec, Havlík T.

Mladší žiaci U13: Myjava - Nové Zámky 1 : 4
Gól Myjavy: Batka