Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Víkendové výsledky mládeže v 19. týždni 2018

Spartak Myjava - ilustračný obrázok


MYJAVA, 16. 5. 2018 - Prehľad výsledkov mládežníckych tímov Spartaka Myjava z uplynulého víkendu.

 

STARŠÍ DORAST U19 :

Baník Prievidza - Spartak Myjava 1:2 (1:1)

Zostava Myjavy: Dedík, Boor, Brezin, Gálik, Matušica, Tomašech, Šarudi (Zelenák), Dubovský, Karika, Tomka (Kusý), Zmeko (Pszota)

Zhodnotenie zápasu:

     K zápasu sme pristúpili zodpovedne a aj keď nám všetko nevychádzalo podľa predstáv, bola vidieť snaha o dosiahnutie úspešného výsledku. Boli sme kombinačnejší, súper hrozil prevažne zo štandardných situácií. Do vedenia sme išli po góle Zmeka z 33. min., keď trafil po sklepnutí Tomku zvnútra šestnástky presne k tyči. O 4 min. však bolo vyrovnané. Nezvládli sme štandardnú situáciu, loptu sme odvrátili len na nohu súpera a ten z hranice pokutového územia vystrelil presne k tyči. Cez polčasovú prestávku sme hráčov nabádali k pokračujúcej aktivite, lebo sme cítili, že dnes by sme to mohli dotiahnuť k víťazstvu. Náš predpoklad sme začali napĺňať gólom z 59. min. Šarudi zahrával štandardnú situáciu, na loptu si pekne nabehol Karika a hlavou trafil presne. Bol to najkrajší moment zápasu. Gól nás povzbudil, zlepšili sme držanie lopty, súper naopak znervóznel. Umnou hrou sme súpera držali na dištanc a zápas sme dotiahli do víťazného konca.

Góly Myjavy: Zmeko, Karika

MLADŠÍ DORAST U17 :

Baník Prievidza - Spartak Myjava 0:1 (0:0)

Zostava Myjavy: Hučko, Závodný, Kolník, Nálepa, Osuský, Jankových, Fedoráš, Adásek (Kováč), Repta (Kročian), Liška (Benda), Cintula

Zhodnotenie zápasu:

     Hral sa ťažký zápas za horúceho počasia so súperom, ktorý sa od začiatku zameral iba na poctivú, pozornú defenzívu. Po celý zápas sme mali hernú prevahu, no chýbal nám vo finálnej časti moment prekvapenia. Výborné príležitosti na skórovanie mali Liška, Cintula i Osuský. Keď sme domácu obranu prekonali, tak sme mali problém s výborne chytajúcim brankárom. Jediný gól zápasu strelil asi najlepší hráč na ihrisku Osuský, keď v poslednej minúte zápasu hlavičkou po rohovom kope rozvlnil sieť domácej brány. Víťazstvo je zaslúžené, po celý zápas sme boli lepším mužstvom, no v koncovke sme sa poriadne vytrápili. Naopak, naša defenzívna činnosť pracovala na 100%, pretože na nášho brankára Hučka za celý zápas nesmerovala ani jedna strela.

Gól Myjavy: Osuský

ĎALŠIE VÝSLEDKY :

Starší žiaci U15: Myjava - Dubnica 1 : 0
Gól Myjavy: Krahulec

Starší žiaci U14: Nemšová - Myjava 1 : 2
Góly Myjavy: Ďuriš 2

Mladší žiaci U13: Myjava - Dubnica 1 : 2
Gól Myjavy: Plaskoň

Mladší žiaci U12: Nemšová - Myjava 4 : 1
Gól Myjavy: Klčo

Prípravka U11: Myjava – Hlohovec 2 : 3
Góly Myjavy: Šturdík, Karvaiová

Prípravka U10: Myjava – Hlohovec 3 : 1
Góly Myjavy: Štefka 2, Nešťák

Prípravka U9: Myjava – Hlohovec 2 : 7
Góly Myjavy: Černák, Cápalka

Juniorky: Slovan - Myjava 5 : 1
Gól Myjavy: Šellengová

Žiačky: Myjava – Trnava 3 : 3
Góly Myjavy: Tanglmayerová 2, Tonkovičová