Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Mladší dorast U 17: Víťazstvo v Kroměříži


Mladší dorast U 17:

Prípravný zápas (25. 7. 2017): Kroměříž - Spartak Myjava 1 : 4 (0 : 2)

 

MLADŠÍ DORAST U 17:

Kroměříž - Spartak Myjava 1 : 4 (0 : 2)

Zostava Myjavy: Hučko (Vdoviak) - Buzay (Osuský), Kolník, Šturdík, Repta (Benda) - Závodný, Nálepa, Adásek, Cintula (Bartoš) - Liška, Kováč (Karika)

Zhodnotenie zápasu trénerom Daliborom Dubovským:

     Odohrali sme zápas s kvalitným súperom na dobre pripravenej trávnatej ploche. Od začiatku to bol rýchly futbal a obe mužstvá sa snažili o útočnú hru. Začiatok patril domácim, ktorí sa nás snažili celoplošným napádaním dostať pod tlak, no do zakončenia sa nedostali. Naopak, od polovice polčasu sme domácich pritlačili my, čoho výsledkom bolo vedenie o dva góly - tie strelili Kováč a Liška - a niekoľko nevyužitých príležitostí na skórovanie Lišku, Cintulu a Nálepu.
     Druhý polčas sme začali výborne, dobre sme kombinovali v krídelných priestoroch a vytvárali si príležitosti na zakončenie. Dve sa nám podarilo využiť, keď sa presadili Karika a Repta, a niekoľko dobrých príležitostí sme ešte zahodili. V niektorých úsekoch zápasu sme domácim ani len nepožičali loptu a predvádzali takmer exhibíciu. V závere stretnutia sa domácim podarilo po chybe nášho brankára streliť čestný gól. Naše mužstvo predviedlo výborný výkon a zaslúžene vyhralo nad kvalitným súperom.

góly za Myjavu: Kováč, Liška, Karika, Repta