Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Prípravka U9 - majstrovský zápas

ilustračný obrázok

Majstrovský zápas prípraviek U9 - 13. 5. 2013:

Spartak Myjava - Spartak Bánovce nad Bebravou 0:2 (0:0)

Zostava Myjavy:
Hodúl, Jankových, Kubovčiak, Drobný, Handžiu, Vávra, Tanglmayerová. Striedali: Michalec, Hronček, Bies, Kravárik, Mihaljevič.

Opäť sme odohrali kvalitný zápas s cieľom nedostať gól hneď v úvode stretnutia, čo sa nám darilo. Súpera sme pritlačili a vypracovali sme si viacero príležitosti, keď znova Vávra dvakrát nastrelil tyč súperovej bránky a jeden krát dokonca brvno. Naopak šance hostí zneškodnil dobre chytajúci brankár Hodúl, alebo zastavil obranca Kubovčiak.
Do druhého polčasu sme nastúpili s odhodlaním streliť čo najrýchlejšie gól, čo sa takmer podarilo hneď po rozohrávke po nacvičenom signále. Vávra sám postupoval na súperovho brankára no ten jeho šancu chytil. Naopak súper po našej slabučkej chvíľke v 35. minúte po ojedinelom protiútoku dáva gól na 0:1. Ani tento gól nás nezlomil, znovu sme súpera pritlačili no gól sme nedokázali streliť. Hostia nám v 47. minúte strelili gól na konečných 0:2.
Kladom stretnutia bola kvalitná hra v prvom polčase a výborné pokrývanie súperových hráčov. Záporom bol nekoncentrovaný výkon v polovici druhého a na konci druhého polčasu, keď nám súper strelil dva rozhodujúce góly.

 

autor textu: P. Klement