Prípravka U9 - majstrovský zápas

Majstrovský zápas prípraviek U9 - 22. 9. 2012:

Tempo Prtizánske - Spartak Myjava 6:0 (2:0)

Hodúl, Jankových, Handžiu, Kubovčiak, Hronček, Vávra, Tanglmayerová. Striedali: Tremboš, Michalec, Drobný.

Stretnutie sme odohrali s kvalitným súperom, ktorý vyhral minulé kolo v Trenčíne 16:0. Ale boli sme to my, kto zatlačil súpera hneď od prvej minúty na jeho polovicu. A keby Vávra v 2. minúte premenil samostatný nájazd, keď obohral aj domácu brankárku, no jeho strela skončila tesne vedľa domácej bránky, možno by sa stretnutie vyvinulo inak, aj keď súper z množstva vypracovaných šancí premenil len dve. Aj preto sme polčas prehrali 2 : 0.

Druhý polčas sme úplne prepadli, keď nás súper trestal po každej našej nepresnej rozohrávke a z množstva gólových príležitostí dokázal premeniť ešte štyri. Ostatné pochytal brankár Hodúl.
Za zmienku stojí spomenúť, že do stretnutia som mal pripravených len troch náhradníkov, čo je v súťaži prípraviek málo.

autor textu: P. Klement