Prípravka U9 - majstrovský zápas

Majstrovský zápas prípraviek U9 - 8. 9. 2012:

AS Trenčín - Spartak Myjava 4:3 (0:2)

Hodúl, Jankových, Handžiu, Kubovčiak, Baránek, Vávra, Tanglamayerová. Striedali: Tremboš, Michalec, Drobný, Hronček, Kravárik, Bučenec, Marônek.

Po vzájomnom oťukávaný oboch súperov a množstve nepremenených gólových príležitostí sme v 10. minúte išli do vedenia gólom Michalca, ktorý dokopol odrazenú loptu do bránky súpera. Po tomto góle sme súpera pritlačili, vypracovali sme si znova viacero gólových príležitostí, no gól sme strelili až v 18. minúte Tanglamayerovou, ktorá postupovala sama na domáceho brankára a obstrelom zvýšila na polčasových 0:2.

Druhý polčas sme začali vlažne, keď nás súper viackrát pritlačil, z čoho vyústil gól v našej bránke na 1:2. Ďalšia chvíľková nepozornosť v stretnutí nás stála vyrovnávajúci gól súpera na 2:2. Po tomto góle sme zvýšili aktivitu a vypracovali sme si znova viacero gólových príležitostí. Z jednej sme strelili gól Vávrom po samostatnej akcii a výbornej prihrávke Jankovýcha na 2:3. Znova sme sa dlho neradovali, keď súper o štyri minúty vyrovnal na 3:3. Bolo len otázkou času, kto zo súperov strelí víťazný gól, no nakoniec sa šťastie priklonilo na stranu domácich a v 47. minúte strelili víťazný gól na 4:3.
Ako družstvo sme sa predviedli kolektívnou hrou, aj keď sa v stretnutí vyskytlo viacero nepresností, na ktorých musíme v tréningoch popracovať. S hrou som spokojný.

autor textu: P. Klement