Prípravka U9 - majstrovský zápas

Majstrovský zápas prípraviek U9 - 1. 9. 2012:

Spartak Myjava - FK Raven Pov. Bystrica 6:3 (2:2)

Kubovčiak, Jankových, Handžiu, Kravárik, Hronček, Vávra, Tanglamayerová. Striedali: Tremboš, Michalec, Drobný.

Stretnutie sme odohrali na umelej tráve, keď sme nezachytili úvod stretnutia a prehrávali sme 0:2. Ani tento stav nás však nezlomil, naopak naša hra bola aktívnejšia, spresnili sme prihrávky a dostávali sme sa častejšie pred súperovu bránku. Ale šance Vávru a Tanglamayerovej ostali nevyužité. Znížiť stav stretnutia sa nám napokon podarilo pred koncom prvého polčasu, keď najskôr Vávra po samostatnom nájazde znížil na 1:2 a úplne v samom závere prvého polčasu Tanglmayrová z pokutového kopu vyrovnala na polčasových 2:2.

Druhý polčas sme začali aktívne, keď znova Tanglamyreová po výbornej prihrávke Vávru zvýšila stav stretnutia na 3:2. Po tomto góle sa hra striedala z jednej strany na druhú. Výborne hrajúci Vávra zvýšil na 4:2. Tento gól nás uspokojil, čo súper využil znížením stavu stretnutia na 4:3. Ani tento gól nás nezlomil, naopak pridali sme na aktivite a Vávra po samostatnej akcii upravil stav stretnutia na 5:3. Na konci stretnutia sme pridali ešte jeden gól Vávrom na konečných 6:3.
Všetkým hráčom a hráčke patrí uznanie za kolektívny výkon a rodičom za pomoc pri organizovaný Majstrovského stretnutia.

autor textu: P. Klement