Prípravka U11 - majstrovský zápas

Majstrovský zápas prípraviek U11 - 17. 10. 2011:

Myjava - Púchov 8:1
Góly Myjavy: Liška (4), Jankových (2), Repta, Karika

V poslednom domácom zápase sme nastúpili proti chlapcom z Púchova. Na rozdiel od posledných zápasov ked sa nám nevydarili začiatky, dnes sme na súpera vybehli z ostra...

Hneď v prvej minúte skóroval Jankových, v druhej Liška a v štvrtej Repta. Potom už náš tlak nebol taký zdrvujúci, ale aj tak sme mali zápas pevne vo svojich rukách (nohách). Do polčasu skórovali ešte v 12. minúte znovu Jankových a v 23. min. zasa Liška. Polčas tak skončil 5:0.
V druhom dejstve asi pod dojmom ľahkého víťazstva chlapci zo začiatku poľavili. Skóre sa menilo v 11. minúte, keď skóroval Karika a v 12. minúte dali gól aj hostia. Potom chlapci opäť zapli na väčšie obrátky a skóroval zase Liška. Najskôr v 23. minúte a potom aj v samom závere v 29. min. Celkove sme teda vyhrali celkom zaslúžene 8:1.

autor textu: Ľ. Jankových